Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Stuttgart
  • Kod pocztowy: 70439
  • Długość zlecenia: 8
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Na opiekunkę czeka nasza podopieczna, którą opiekujemy się prawie 3 lata. To 65 latka, która cierpi na paraplegię. Paraplegia to paraliż najczęściej dwóch kończyn np. w wyniku uszkodzenia kręgu. Nasza podopieczna w wyniku wypadku motocyklowego ma amputowaną jedną nogę do kolana oraz stomię i cewnik. Czynności związane ze stomią obsługuje samodzielnie, potrzebny jej jest tylko woreczek, nożyczki i inne akcesoria. Wymaga natomiast pomocy przy przemieszczaniu się z łóżka na wózek i  odwrotnie. Z podopieczną mieszka mąż, który chętnie pomaga w tzw. transferze. Najczęściej rano po porannej toalecie, która odbywa się w łóżku oraz przebraniu w ubrania  należy podopiecznej pomóc przemieścić się na wózek, na którym spędza czas do poobiedniej drzemki, później znowu na wózek i tak aż do wieczora przed spaniem. Trzy razy w tygodniu z pomocą opiekunki, podopieczna myje się pod prysznicem. Łazienka i kabina prysznicowa są dostosowane do osób niepełnosprawnych. Jest nawet specjalny wózek inwalidzki pod prysznic. Pani jest w pełni sprawna intelektualnie, jest miła, sympatyczna i na miarę swoich możliwości aktywna. Jej ulubionymi czynnościami są spacery, słuchanie muzyki, kino, teatr a nawet sporty na wózku inwalidzkim. Jest osobą towarzyską. Podopieczna ma dwa razy w tygodniu fizjoterapię, raz w tygodniu gimnastykę korekcyjną, na zajęcia należy zawieźć podopieczną samochodem.

Warunki bytowe dla opiekuna/opiekunki

Bardzo dobre warunki mieszkaniowe, w domu jest winda i nie ma żadnego problemu z przemieszczaniem po piętrach.

Na oddzielnym piętrze są do dyspozycji dwa pokoje, odrębny prysznic i toaleta. Internet jest bezprzewodowy. Na miejscu jest rower i samochód. Sklepy są w pobliżu ale zakupy robi mąż podopiecznej, opiekunka robi zakupy awaryjnie.

Rodzina lubi zwiedzać. Często jeżdżą z opiekunką zwiedzając okolice, w tym zamki i winnice.

Czas wolny codziennie od 13.00 do 15.00 oraz we wtorki i soboty od 13.00 do 18.00.

Od opiekuna/opiekunki na tym zleceniu oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego oraz prawa jazdy.

W sprawie zlecenia prosimy o kontakt z naszymi biurami w Lesznie we Wschowie oczywiście wszystkie pozostałe biura https://www.carework.pl/kontakt/również są do Waszej dyspozycji.

Premia Wielkanocna

Jeżeli zostaniesz na zleceniu do 26 kwietnia 2019 gwarantujemy premię w wysokości 200 EUR netto za dni świąteczne 19, 21 i 22 kwietnia.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 698 909 075 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 4602.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork