Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1300 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Bayreuth
  • Kod pocztowy: 95445
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis zlecenia

Nasz podopieczny ma 85 lat i choruje na demencję w początkowym stadium. Jest po lekkim udarze, który nieco ograniczył sprawność ruchową prawej ręki oraz wpłynął na zdolności komunikacyjne – czasami jest mu trudno znaleźć odpowiednie słowa, wyrazić myśli. Pojawiły się drobne problemy z pamięcią.

Starszy Pan jest osobą spokojną, serdeczną i bezkonfliktową. Do jego ulubionych zajęć należy słuchanie muzyki i spacerowanie. Chętnie spotyka się z rodziną i przyjaciółmi.

Do zadań opiekuna należy pomoc w higienie ciała, wsparcie podczas ubierania/rozbierania. Podopieczny ma problem z kontrolowaniem potrzeb fizjologicznych, dla pewności i komfortu, nosi pieluszkomajtki. Od czasu do czasu pojawiają się zaparcia, które można regulować odpowiednią dietą i większą dawką ruchu. Pan porusza się samodzielnie, nie wymaga żadnego wsparcia podczas siadania/wstawania. Nie ma pracy nocnej na zleceniu.

Dla opiekuna/opiekunki przygotowano osobny pokój z dostępem do Internetu. Jest tez osobna łazienka z toaletą. Codzienna przerwa – w godzinach popołudniowych i dodatkowy czas wolny do uzgodnienia z rodziną. Na miejscu jest również rower do dyspozycji opiekuna. Sklepy w pieszym zasięgu. W tygodniu w domu podopiecznego pojawia się fizjoterapeuta, logopeda oraz ergoterapeuta, którzy wspierają starszego pana w zachowaniu sprawności fizycznej i intelektualnej.

Poszukujemy opiekuna/opiekunki, który zna język niemiecki w stopniu dobrym. Mile widziane osoby posiadające prawo jazdy, na miejscu jest samochód z automatyczną skrzynią biegów.

200 EURO netto – zgarnij wielkanocną premię!

200 EURO netto – zgarnij wielkanocną premię!


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 61 110 07 83 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 7210.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork