Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: okolice Rendsburg
  • Kod pocztowy: 24768
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis zlecenia

Starszy Pan choruje na demencję, cukrzycę i Parkinsona. Kilka lat wstecz przeszedł też udar. Schorzenia mocno ograniczyły jego mobilność. Senior porusza się głównie za pomocą wózka inwalidzkiego. W ciągu dnia należy go również przesadzać z wózka na krzesełko toaletowe. Nie jest w stanie utrzymać się na nogach o własnych siłach. Podopieczny wymaga wsparcia podczas wykonywanie codziennych czynności. Część zadań przejmują służby medyczne – m.in. poranną toaletę, czy przygotowanie leków. Starszy Pan nie potrafi samodzielnie spożywać posiłków. Trzeba go karmić. Ze względu na problemy z przełykaniem posiłki powinny być odpowiednio przygotowane – kroimy na mniejsze kawałki, rozdrabniamy. Kontrolujemy również ilość przyjmowanych płynów.

Gdy podopieczny udaje się na drzemkę popołudniową, opiekun korzysta z przerwy. Senior nie wymaga stałego nadzoru, w czasie wolnym można opuszczać dom, wybrać się na spacer po okolicy lub pojeździć na rowerze.

Opiekun/ka mieszka wraz z podopiecznym w jego domu (dawniej gospodarstwo rolne). Starszy Pan pali papierosy, dlatego osoba, która przejmie opiekę może być osobą palącą. Do dyspozycji opiekuna osobny, umeblowany pokój z dostępem do Internetu (przewodowy). Spokojne, sprawdzone zlecenie.

Powyższą ofertę kierujemy do osób, które są miłośnikami zwierząt – na gospodarstwie jest piesek, kotek, gołąbki i owieczki. Syn podopiecznego nadzoruje ten mały zwierzyniec. Przyjeżdża w każdy weekend odwiedzić ojca.

Wymagamy dobrej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece nad osobami starszymi i niesamodzielnymi.

200 EURO netto – zgarnij wielkanocną premię!

200 EURO netto – zgarnij wielkanocną premię!


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 018 151 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 4848.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork