Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1450 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: w okolicy Bodensee
  • Kod pocztowy: 88633
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: nie
  • Płeć podopiecznego: kobieta i mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Informacje dotyczące naszych podopiecznych

Sprawujemy opiekę nad spokojnym i sympatycznym małżeństwem. Podopieczny ma 88 lat i choruje na demencję, jego żona jest o 7 lat młodsza i cierpi na ogólne osłabienie starcze i cukrzycę. To starszy pan wymaga więcej opieki. Trzeba mu pomagać między innymi podczas mycia, kąpieli, zmiany ubrań, wspierać w wykonywaniu codziennych czynności. Seniorka nie wymaga opieki, potrzebuje raczej wsparcia w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Czynności medyczne – przygotowanie lekarstw, zakładanie pończoch uciskowych oraz zastrzyki z insuliną przejmują niemieccy pielęgniarze z Pflegedienst.

Spacerowanie, przebywanie w ogrodzie, prowadzenie rozmów i spotkania z rodziną i znajomymi to ulubione zajęcia seniorów.

Podopieczni zazwyczaj spokojnie przesypiają noce. Nie wymagają regularnej nocnej pomocy opiekunki.

Opiekunka mieszka wraz z podopiecznymi w ich domku jednorodzinnym z ogródkiem. Przygotowano dla niej osobny pokój z dostępem do bezprzewodowego Internetu. Jest również osobna łazienka i toaleta do dyspozycji opiekunki. Czas wolny został dobrze uregulowany – jest codzienna przerwa popołudniowa, dodatkowo raz w tygodniu dłuższy czas na odpoczynek.

Od opiekunki oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego oraz posiadania czynnego prawa jazdy. Na miejscu jest samochód, który znacznie ułatwi zadania związane z robieniem zakupów oraz wizytami u lekarza, dentysty.

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 696 814 159 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5880.

Powrót do ofert pracy