Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Deizisau
  • Kod pocztowy: 73779
  • Długość zlecenia: 8
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opiekujemy się samotnie mieszkającą 90-cio latką. Jej największą dolegliwością jest demencja. Pani bywa złośliwa, niezadowolona, trudna. Potrafi być niecierpliwa i humorzasta. Poza tym jest samodzielna i nie wymaga specjalnej opieki. Chodzi o własnych siłach lub z pomocą rolatorka. Pieluszki nosi profilaktycznie, a z toalety korzysta samodzielnie. Poranna i wieczorna, toaleta oraz kąpiel i przebieranie się wymaga pomocy opiekunki. Noce są spokojne, przesypia je w całości. Służby medyczne przygotowują lekarstwa oraz zajmują się zakładaniem rajstop uciskowych.

Przygotowane posiłki powinny być drobno pokrojone, należy też dopilnować przyjmowanie odpowiedniej ilości płynów przez seniorkę.

Opiekun/ka ma do swojej dyspozycji umeblowany pokój. Łazienka  i toaleta są wspólne. Na miejscu można korzystać z bezprzewodowego Internetu.

Dom to byłe gospodarstwo rolne, ale w dobrym stanie. Dłuższy czas wolny – dwa razy po 4 godziny tygodniowo, szczegóły do omówienia na miejscu z rodziną. Podopieczna niechętnie zostaje sama w domu.

Do najbliższego sklepu można pójść na piechotę.

To zlecenie dla osób niepalących papierosy.

Od opiekuna oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego. Mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami z demencją oraz spora dawka cierpliwości i empatii.

200 EURO netto – zgarnij wielkanocną premię!

200 EURO netto – zgarnij wielkanocną premię!


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 696 814 159 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6659.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork