Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1300 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: München
  • Kod pocztowy: 81541
  • Długość zlecenia: 8
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis podopiecznej, jej stanu zdrowia i warunków bytowych:

Podopieczna ma 97 lat, jest drobnej budowy. Ma problemy z poruszaniem się. Trzeba podać jej rękę przy wstawaniu. Starsza Pani ma problemy z pamięcią krótkotrwałą i trudno jej znaleźć odpowiednie słowa, bywa nerwowa i agresywna. Są dni kiedy po prostu trudniej się z nią porozumieć. Nie ma innych dolegliwości. Wymaga niewielkiej pomocy w wieczornej i porannej toalecie. Wkładki higieniczne nosi profilaktycznie. Nosi protezę zębową, przygotowane posiłki powinny byc raczej miękkie, Pani lubi  drobiowe mięso, sosy i warzywa. Większość dnia leży sobie i odpoczywa.  Raczej boi się być sama, dltego rodzina podopiecznej pomaga gdy opiekunka ma czas wolny.

Warunki mieszkaniowe oraz organizacja pracy opiekunki:

Na opiekunkę czeka duży, przestronny pokój, kompletnie wyposażony. Do dyspozycji własna łazienka i toaleta. Rodzinie bardzo zależy, aby opiekunka czuła się komfortowo i aby panowała miła, serdeczna i przyjazna atmosfera. Pod tym samym adresem mieszka syn podopiecznej. Czas wolny codziennie po południu dwie godziny oraz raz w tygodniu osiem godzin. Monachium to stolica Bawarii i przepiękne miasto. Warto zobaczyć kilka ciekawych miejsc jak np: Ogród Angielski, Stadion Alianz Arenę, Plac Mariacki czy sklep Dallmayr . Opiekunka gotuje oraz prowadzi dom. Ponieważ mieszkanie jest prawie w centrum, sklepy są w zasięgu ręki Można pójść na piechotę i zrobić wszystkie potrzebne zakupy. Papierosy można palić poza domem.

Wymagania

Rodzina oczekuje od opiekunki dobrej znajomości języka niemieckiego, która pozwoli na swobodną komunikację z podopieczną i jej synem. Zdolności kulinarne mile widziane. Dojazd na miejsce najlepiej w godzinach dopołudniowych. Z dworca odbierze opiekunkę syn.

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 018 151 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 4960.

Powrót do ofert pracy