Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1120 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: okolice Lörrach
  • Kod pocztowy: 79669
  • Długość zlecenia: 6-8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej

Nasza podopieczna ma 96 lat i jest w pełni sprawna psychicznie. Ma jednak spore problemy z poruszaniem się. Głównie z powodu nadwagi i osłabienia. Przy wzroście 170 cm waży 90kg. Czynności związane z higieną ciała, ubieraniem i rozbieraniem, zmianą pieluszkomajtek wykonuje się w łóżku. Cztery razy w ciągu dnia wykonujemy transfer podopiecznej z łóżka na wózek. Gdy seniorka jest w lepszej kondycji danego dnia i potrafi utrzymać się na nogach, z pomocą opiekunki siada na wózku. Czasami nie godzi się na użycie podnośnika. Jest odrobinę uparta w tej kwestii. W domu poza podnośnikiem znajdują się też inne sprzęty, które ułatwiają codzienną pracę – jest łóżko rehabilitacyjne i nasadka podwyższająca sedes, wózek inwalidzki. Nie ma pracy nocnej na zleceniu.

Warunki mieszkaniowe i organizacja zlecenia

Opiekunka mieszka wraz z podopieczną w jednym z mieszkań domu wielorodzinnego. Do swojej dyspozycji ma umeblowany pokój z dostępem do Internetu. Jest również osobna toaleta dla opiekunki. Łazienka jest wspólna. Czas wolny jest bardzo dobrze zorganizowany – jest codzienna przerwa popołudniowa i raz w tygodniu kilka godzin na regenerację sił i wypoczynek. Podopieczna wcześnie kładzie się spać. Około 19:00 – 19:30 po wykonaniu wieczornej toalety opiekunka prowadzi seniorkę do łóżka.

Sklepy są w pobliżu. Na zakupy opiekunka chodzi pieszo.

Wymagania wobec opiekunki

Od opiekunki oczekujemy mocno komunikatywnej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece nad osobami starszymi. Dodatkowym atutem będą umiejętności związane z wykonywaniem transferu podopiecznych.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 65 520 47 18 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 3943.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork