Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1500 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Konstanz
  • Kod pocztowy: 78464
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis podopiecznej

Seniorka cierpi na parkinsona  i osteoporozę. Ostatnio bardzo straciła na wadze, waży 50 kg  i ma 163 cm wzrostu. W wyniku choroby sztywnieją jej mięśnie co utrudnia poruszanie się. W domu jest wózek inwalidzki. Codziennie rano przychodzi Pflegedienst , pomagają się umyć i ubrać. Starsza Pani porusza się za pomocą kuli. Podopieczną trzeba asekurować przy dojściu do łazienki, ponieważ istnieje ryzyko potknięcia. Podopieczna wykonuje wykonuje minimalne kroczki. Jak ma gorsze dni, trzeba jej dopomóc, są dni, że jest dźwiganie. Wieczorną toaletę przejmuje opiekunka. Największy problem jest w nocy, podopieczna budzi się nawet trzy razy, chce do toalety, pomimo założonych pieluszek. W ciągu dnia nosi wkładki higieniczne. W związku ze spadkiem wagi, przygotowane posiłki muszą być przemyślane, wysokokaloryczne. Oprócz tego seniorka przyjmuje specjalne, wysokoenergetyczne drinki.

To aktywna, sympatyczna i w miarę samodzielna osoba. Nie lubi ograniczeń. Chętnie wychodzi z mężem do restauracji i kawiarni. Najbardziej lubi jednak rysować, interesuje się grafiką. Chętnie czyta i słucha muzyki.

Mąż podopiecznej jest sprawny, nie wymaga opieki. Sam udziela się jeszcze zawodowo. Jest jednak trudny, trzeba czasami postawić na swoim wtedy przydadzą się techniki z asertywności.  Mają czworo dzieci ale mieszkają daleko.

Pani choruje od niedawna, cała sytuacja jest dla nich dość nowa i trochę ich przerasta. Potrzebują jeszcze czasu na oswojenie się i zaakceptowanie zmian. Do  niedawna żyli sobie całkiem spokojnie i beztrosko.

Mieszkają w ładnym domku na brzegiem jeziora bodeńskiego, w spokojnej okolicy.

Warunki bytowe opiekunki

Opiekunka osób starszych ma do swojej dyspozycji pokój z balkonem. Jest Internet. Toaleta i łazienka są do wspólnego użytku. Na czas wolny opiekunki, podopieczną zajmuje się jej mąż, który również robi zakupy.

Wymagania

Prawo jazdy – na miejscu jest samochód z automatyczną skrzynią biegów. Opiekunka powinna znać niemiecki  w stopniu dobrym. Mile widziane zdolności kulinarne.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 698 909 075 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6109.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork