Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1000 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Herzebrock-Clarholz
  • Kod pocztowy: 33442
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Osoba starsza, którą się opiekujemy w Niemczech

Podopieczna ma 93 lata, jest drobnej budowy. Cierpi na demencję oraz ma niewielkie problemy z poruszaniem się. Jest bardzo samodzielna i ma spory temperament. To rozmowna i lubiąca aktywnie spędzać czas starsza Pani. Praktycznie wszystkie czynności dotyczące porannej i wieczornej higieny osobistej, ubieranie się i rozbieranie wykonuje samodzielnie, nie wymaga żadnej pomocy. W pełni kontroluje swoje potrzeby fizjologiczne, nie nosi pieluszek, samodzielnie korzysta z toalety. Noce przesypia bez zakłóceń. Czasami jest zmieszana i zapomina o czymś, ale jej ogólny stan jest dobry. Dobrze widzi, mówi bez zakłóceń, gorzej jest ze słuchem. Należy do niej mówić głośno i wyraźnie. Samodzielnie spożywa wszystkie przygotowane posiłki. W zasadzie nie wymaga specjalnej troski. Bardziej potrzebuje wsparcia w prowadzeniu  gospodarstwa domowego. Jest osobą dość pedantyczną, dlatego zadbany dom i ogród ma dla niej spore znaczenie. Poza tym to miła i sympatyczna osoba. Chętnie chodzi na spacery, spędza czas w ogrodzie, czyta i ogląda telewizję.

Warunki bytowe, czas wolny opiekunki oraz wymagania

Opiekunka zamieszkuje wspólnie z podopieczną. Ma do swojej dyspozycji umeblowany pokój oraz własną łazienkę i toaletę. Jest dostęp do Internetu, rodzina zakupuje tzw. STICK. Czas wolny na chwilę obecną przewidziany jest na każdy wtorek – 3 godziny, raz na dwa tygodnie 2 godziny, gdy starsza Pani jest u fryzjera, raz w tygodniu co niedzielę 4 godziny. Codzienna przerwa poobiednia jest do ustalenia na miejscu. W wolnym czasie należy wręcz wybrać się na spacer na świeżym powietrzu i skorzystać z wyjątkowo zdrowego klimatu. Sklepy są w pobliżu jakieś 0,4 km na piechotę. Nawet jeżeli opiekunka ma prawo jazdy nie powinna się do tego przyznawać – to prośba rodziny. Podopieczna natychmiast wykorzystałaby tę okazję i zmuszałaby opiekunkę np. do częstych wycieczek.

Na miejsce najlepiej dojechać małym busikiem pod wskazany adres podopiecznej.

Zlecenie jest dla osoby niepalącej, z doświadczeniem w demencji oraz z komunikatywną znajomością języka niemieckiego.

Więcej informacji na temat warunków współpracy z naszą firmą znajdziecie państwo na stronie : https://www.carework.pl/praca/oferta/warunki-pracy/


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 602 706 521 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 4110.

Powrót do ofert pracy