Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1200 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Weinstadt
  • Kod pocztowy: 71384
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta i mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 3

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej

Seniorka ma 75 lat i cierpi na zaawansowaną demencję. Jest osobą bardzo spokojną i łagodną. Mieszka w domku wielorodzinnym wraz ze swoim synem i mężem, który troskliwie się nia zajmuje. Nie jest w stanie podołać wszystkim obwiązkom domowym. Podopieczna wymaga kompleksowej opieki, nie jest w stanie nic wokół siebie zrobić, jest obłożnie chora.

Służby medyczne, przychodzą dwa razy dziennie do porannej i wieczornej toalety. Rano myją, przebierają i przenoszą panią za pomocą specjalnego podnośnika z łóżka na wózek.  Około godziny 15.00 opiekunka wraz z mężem podopiecznej przenoszą starszą panią z powrotem do łóżka. Pani jest w pełni inkontynentna. Nosi pieluszki.

Odżywiana jest za pomoca specjalnej sondy poprowadzonej do żołądka. Sądę obsługuje mąż podopiecznej. Wymagana jest obowiązkowa higiena jamy ustnej. Starsza Pani noce przesypia spokojnie. Ze względu na demencję porozumienie się z podopieczną jest dość trudne.

Warunki mieszkaniowe opiekunki i organizacja pracy

Opiekunka zamieszkuje wspólnie z podopieczną i jej rodziną. Do swojej dyspozycji ma pokój z umywalką i telewizorem oraz dostępem do Internetu. Łazienka i toaleta są do wspólnego użytku. Czas wolny, codziennie od 13.00 do 15.00 oraz raz w tygodniu 8 godzin. Do sklepu można podjechać samochodem z kimś z rodziny , niektóre zakupy dostarczane są do domu. W domu nie można palić papierosów to zlecenie dla opiekunki niepalącej. Opiekunka wspólnie z mężem podopiecznej przygotowuje posiłki i prowadzi całe gospodarstwo domowe.

Obecnie na miejscu przebywa opiekunka ze Słowacji. Rodzina na czas jej dwumiesięcznej przerwy potrzebuje zmienniczki.

To przepiękna okolica, druga w Niemczech co do atrakcyjności regionu. Słynie z ogromnych obszarów winnic. Miasteczko ma 26.000 mieszkańców. Poniżej podajemy link do strony, na której można się zapoznać z zapierającą dech w piersiach okolicą 🙂

https://www.weinstadt.de/de/Freizeit%2BKultur/Wandern-und-Radfahren/Wandern-rund-um-Weinstadt

Wymagania

Od opiekunki oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego.

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 018 151 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5457.

Powrót do ofert pracy