Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1200 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Essen
  • Kod pocztowy: 45133
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Kto wymaga opieki ?

Samotnie mieszkająca, 93 letnia seniorka, którą opiekujemy się od prawie dwóch lat. Pani Choruje na demencję, jest zdezorientowana w czasie i przestrzeni. Często bywa zmieszana i nadpobudliwa. Jest osobą bardzo rozmowną. Chętnie wybiera się w obecności opiekunki taksówką na zakupy do galerii handlowych lub na miasto. Trochę niepewnie się porusza ale z pomocą laski, czuje się o wiele pewniej. Nosi pieluszki i ma założony cewnik. Pani wymaga pomocy w codziennych czynnościach dotyczących higieny osobistej, pomocy w ubieraniu i rozbieraniu. Czasami budzi się w nocy i spaceruje po mieszkaniu.

 

Warunki bytowe dla opiekunki

Opiekunka osób starszych zamieszkuje wspólnie z podopieczną w budynku wielorodzinnym. Ma do swojej dyspozycji pokój zamykany na klucz, tak aby podczas nieobecności opiekunki , starsza pani nie kręciła się po jej pokoju. Łazienka i toaleta są do wspólnego użytku, też zamykane na klucz, podopieczna miała w zywyczaju czasami podglądać opiekunkę. Z czasem wolnym nie ma problemu, starsza Pani może pozostać sama w domu. Jest bezprzewodowy Internet. Papierosy można palić na zewnątrz domu.

Do podopiecznej najlepiej przyjechać dużym autokarem na dworzec w Essen , następnie wziąć taksówkę i dotrzeć pod wskazany adres starszej Pani. Rodzina zwraca koszty podróży. Syn podopiecznej mieszka w Berlinie. Na miejscu partnerem do rozmów jest lekarz rodzinny.

Opiekunka robi sama zakupy, sklepy są oddalone o 2 km od domu. Prowadzi całe gospodarstwo domowe, gotuje wszystkie posiłki.

To zlecenie dla opiekunki lubiącej spędzać aktywnie czas, tak jak już wcześniej wspomnieliśmy np. na zakupach lub mieście.

Wymagania

od opiekunki oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece nad chorymi z demencją starczą.

Premia wakacyjna

Wystarczy, jeśli przepracujesz 30 dni na zleceniu w Niemczech między 15 lipca a 31 sierpnia, a dodatkowe 100 EUR netto będzie Twoje!

https://www.carework.pl/aktualnosci/kadry-i-place/premia-100-eur-reke-prace-wakacje/


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 602 706 521 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 4074.

Powrót do ofert pracy