Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1350 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Göttingen
  • Kod pocztowy: 37073
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Nasza podopieczna jest w kwiecie wieku, to była dziennikarka a obecnie z pomocą przyjaciela zarządza własną firma. Niestety choroba nowotworowa jak i nietypowe schorzenie MSA czyli zanik wieloukładowy (ang. multiple system atrophy, MSA) – niejednorodna grupa chorób charakteryzujących się współwystępowaniem cech zespołu parkinsona, uniemożliwiają jej samodzielne funkcjonowanie. Jest mocno ograniczona ruchowo, trzeba ją przenosić na wózek inwalidzki oraz do toalety ( od  niedawna Pani ma stomię i cewnik). Kabina prysznicowa jest bez „progów” a w niej specjalny stołeczek, na którym można posadzić podopieczną i ją wykąpać (przynajmniej 2 x w tygodniu). Z informacji opiekunki, która była na zleceniu wiemy, że do podopiecznej przychodzą: logopeda, ergoterapeuta i Fusspflege (pielęgnacja stóp).

Podopieczna jest sprawna intelektualnie, ma tylko trudności z mową, mówi bardzo niewyraźnie. Miewa gorsze, depresyjne dni, wtedy niechętnie współpracuje przy transferze. Często wybucha płaczem nawet z błahych powodów. Noce przesypia spokojnie a nawet gdy się zbudzi nie angażuje opiekunki.

Warunki bytowe, warunki bytowe

To małe dwupokojowe mieszkanie w świetnie położonej lokalizacji – wszędzie jest blisko. Jeden z pokoi przeznaczony jest dla opiekuna. W mieszkaniu jest bezprzewodowy Internet. Czas wolny do uzgodnienia, najczęściej gdy przychodzi przyjaciel podopiecznej. Opiekun gotuje posiłki ale czasem po prostu zamawia coś z restauracji lub idą zjeść na miasto.

Czego oczekujemy od opiekuna

Przede wszystkim dobrej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w transferze i pielęgnacji.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 018 151 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6198.

Powrót do ofert pracy