Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1350 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Möhnesee
  • Kod pocztowy: 59519
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej

Opiekujemy się 80-letnią Panią, która choruje na raka wątroby i płuc z przerzutami oraz atrofię mózgu. W związku ze schorzeniami niedawno przeszła również operację mózgu. Po terapii nowotworowej jest nieco osłabiona i ma problemy z poruszaniem się. Podczas wstawania i siadania wymaga wsparcia i asekuracji ze strony opiekuna. Jej chód jest chwiejny i niepewny. Korzysta z pomocy chodzika. Należy jej również pomagać podczas porannej i wieczornej toalety oraz kąpieli. Pani chętnie się myje. Służby medyczne pojawiają się w domu seniorki 3 razy dziennie. Rozdzielają, podają lekarstwa i kontrolują obrzęk na nogach i zmieniają bandaże. Podopieczna nie potrafi w pełni kontrolować swoich potrzeb fizjologicznych. Nosi pieluchomajtki. Wymaga pomocy po skorzystaniu z toalety. Szczególnie w nocy, należy ją asekurować, gdy musi skorzystać z ubikacji. Starsza Pani samodzielnie spożywa posiłki i nie stosuje żadnej specjalnej diety. Ma problemy ze wzrokiem i pamięcią krótkotrwałą, jednak bardzo dobrze słyszy.

Podopieczna jest miłą, sympatyczną i rozmowną osobą.

Warunki mieszkaniowe opiekunki oraz organizacja pracy na zleceniu

Opiekun mieszka wraz z podopieczną w domu jednorodzinnym z małym ogródkiem. Do swojej dyspozycji ma umeblowany pokój z dostępem do Internetu. Łazienka i toaleta są do wspólnego użytku. Sklepy są w pobliżu. Na zakupy można wybrać się pieszo lub pojechać samochodem. Na miejscu jest samochód. Podopieczna nie wymaga stałej opieki i obecności opiekuna w domu. Przez 3-4 godziny może zostać sama. W czasie przerw opiekuna radzi sobie sama.

Papierosy można palić na zewnątrz domu.

Wymagania wobec opiekuna

Od opiekuna oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego oraz prawa jazdy. Mile widziany sympatyczny opiekun, który chętnie poprowadzi gospodarstwo domowe swojej podopiecznej.

Przy dobrej znajomości języka niemieckiego, dla opiekuna bez prawa jazdy oferujemy miesięczne wynagrodzenie netto 1300 EUR !


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 018 151 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5852.

Powrót do ofert pracy