Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1400 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Hannover
  • Kod pocztowy: 30163
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta i mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osób podopiecznych

Małżeństwo jest w wieku 90 lat, mieszkają wspólnie z córką, która jest lekarzem w dwupoziomowym mieszkaniu w centrum Hannoveru.

Starsza Pani nie może samodzielnie stać, poruszać się. Cierpi na Pseudarthrose to tzw. staw rzekomy czyli wykrzywienie kończyn w wyniku np. złamania. Ma 75 kg i 175 cm wzrostu. Jest sprawna intelektualnie, nie ma problemów z pamięcią, wszystko rozumie, mówi bez zakłóceń, słuch też ma dobry. Bardzo słabo widzi.

Podopieczną należy myć, kąpać, rozbierać i ubierać. Pomimo swojego kalectwa i wykrzywionej postawy stara się pomagać opiekunowi, nie utrudnia w podnoszeniu się czy przesadzaniu np. z łóżka na fotel. W domu jest specjalistyczne łóżko rehabilitacyjne, uchwyty w łazience, regulowany fotel, nadstawka na toaletę, krzesło toaletowe oraz uchwyt ułatwiający podnoszenie się. Pieluszki nosi profilaktycznie stara się jednak z pomocą opiekuna korzystać z toalety. Noce przesypia całkiem spokojnie, budzi się tylko od czasu do czasu. Służby medyczne przychodzą raz dziennie i podają Pani insulinę.

Przygotowane posiłki powinny być bogate w tłuszcz i węglowodany.

Mąż podopiecznej jest w lepszej formie, nie wymaga opieki. Choruje na COPD czyli przewlekłą obturacyjną chorobę płuc. Bardzo słabo słyszy. Potrafi się sam umyć, ubrać. W kąpieli pomaga mu córka. Niepewnie się porusza, jest osłabiony, porusza się przy pomocy rolatora. Nie nosi pieluszek, z toalety korzysta samodzielnie. Posiłki spożywa  wtedy gdy ma na nie ochotę. Tak jak jego małżonka jest sprawny intelektualnie, tylko ze względu na słaby słuch trzeba do niego mówić głośno i wyraźnie. Noce przesypia spokojnie.

Warunki bytowe oraz wymagania

Opiekun ma do swojej dyspozycji umeblowany pokój i toaletę. Łzanieka jest do wspólnego użytku. Jest dostęp do Internetu. Ponieważ mieszkanie jest w centrum, nie ma problemów z zakupami, sklepy są na każdym rogu. Czas wolny codziennie od 14.00 do 16.oo, małżeństwo spokojnie może zostać w ten czas bez opieki.

To zlecenie dla osoby nie palącej z dobrą zanjomością języka niemieckiego oraz z doświadczeniem w transferze.

Premia Świąteczna !

Dodatkowa premia za Wigilię i 2 dni świąt Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok. Za każdy z tych dni otrzymasz dodatek świąteczny w wysokości 85 EUR brutto.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 602 706 521 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5985.

Powrót do ofert pracy