Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1248 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Blomberg
  • Kod pocztowy: 32825
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Podopieczna ma 84 lata i choruje na cukrzycę. Ma ścisłą dietę ubogą w cukier i tłuszcz, przewagą są warzywa i świeżo przygotowane posiłki. Trzy razy w ciągu dnia przychodzą służby medyczne do podania insuliny oraz zakładania i zdejmowania specjalnych rajstop uciskowych. Ma skrzywienie biodra i krótszą jedną nogę co w niewielkim stopniu utrudnia jej poruszanie się. Seniorce należy pomagać w porannej i wieczornej toalecie, ubieraniu się i chodzeniu. Siada  i wstaje z niewielką pomocą opiekunki – wystarczy podać rękę. W łazience są specjalne uchwyty, nakładka na toaletę oraz siodełko w kabinie prysznicowej. A propos toalety, należy z podopieczną pójść, pomóc w rozebraniu się, zadbać o higienę intymną i ubrać. Profilaktycznie w ciągu dnia nosi wkładki a w nocy pieluszki. W razie potrzeby, w nocy do toalety idzie z seniorką mąż.

Oprócz ścisłej diety należy zwracać uwagę na dostateczną ilość przyjmowanych płynów. Podopieczna jest sprawna intelektualnie.

Jest osobą serdeczną, spokojną i mało wymagającą, raczej nie lubi robić wokół siebie zamieszania. Czasami bywa zazdrosna o swojego męża :).

Warunki bytowe i organizacja pracy na miejscu

Opiekunka osób starszych na tym zleceniu ma do swojej dyspozycji przestronne mieszkanko z własną łazienką i toaletą. Jest dostęp do Internetu. Do sklepu opiekunka jeździ samochodem z automatyczną skrzynią biegów. Samochód jest też potrzebny a by zawieźć gdzieś  podopieczną lub jej męża. Plan dnia jest dobrze poukładany. Opiekunka ma czas na wypoczynek, z podopieczną zostaje wtedy mąż lub przyjeżdżają dzieci w odwiedziny.

Z obiadem do podopiecznych przyjeżdża catering. Opiekunka przygotowuje śniadania, podwieczorki i kolacje.

Od opiekunki osób starszych oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego oraz prawa jazdy z umiejętnością prowadzenia samochodu z automatyczną skrzynią biegów.

https://www.carework.pl/aktualnosci/kadry-i-place/nawet-150-euro-netto-za-prace-w-wakacje-sprawdz/


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 664 008 434 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6364.

Powrót do ofert pracy