Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1350 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Großbettlingen
  • Kod pocztowy: 72663
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej

Starsza Pani ma silnie rozwiniętą demencję. Nie kontroluje wypowiadanych słów, napadów złości. Nie rozpoznaje męża i dzieci, opiekunkę też potrafi często wyprowadzić z równowagi. Jednak opiekunka z bogatym doświadczeniem oraz profesjonalnym podejściem z pewnością zrozumie takie zachowanie i zapewni podopiecznej dobrą opiekę. U Pani trzeba dopilnować właściwie wszystkiego, porannej i wieczornej toalety, należy pomóc w ubieraniu się i skorzystaniu z toalety. Rodzina organizuje wózek inwalidzki, dzięki niemu będzie można wyjść na spacer z podopieczną. W nocy gdy podopieczna się przebudzi , czuwa przy niej jej mąż.

Przygotowane posiłki powinny być drobno pokrojone. Seniorka zje wszystko poza zupą jarzynową, której podobno nie lubi.

Warunki bytowe dla opiekunki

Świetnie urządzony i wyposażony pokój, meble, komputer, dostęp do Internetu, własna toaleta i łazienka. To ładny dom z basenem i ogrodem. Czas wolny do uregulowania na miejscu z mężem podopiecznej. Sklepy są w pobliżu. Papierosy można palić na zewnątrz. Na miejsce można dojechać małym busikiem pod wskazany adres.

Oczekiwania wobec opiekunki osób starszych

Konieczne doświadczenie w opiece nad chorymi z demencją, znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 696 814 159 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5946.

Powrót do ofert pracy