Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1300 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Bergisch Gladbach
  • Kod pocztowy: 51465
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej

Starszy Pan zamieszkuje wspólnie ze swoją małżonką, obydwoje są już wiekowi, po 90 –tce. Opieki wymaga tylko Pan, małżonka, jest jeszcze aktywna, lubi zarządzać domem. Podopieczny ma lekką demencję i niewielkie problemy z poruszaniem się. Na spacerze lub w ogrodzie chodzi z balkonikiem. Chętnie się myje. Dwa razy w ciągu dnia przychodzi Pflegedienst (służba medyczna) myją, przebierają starszego Pana oraz podają lekarstwa. Pieluszki nosi profilaktycznie, przy skorzystaniu z toalety należy mu pomóc. W nocy różnie bywa, trzeba być na tzw. zawołanie. Raz do dwóch razy w tygodniu przychodzi specjalista od chorób z zaburzeniami pamięci krótkotrwałej. Starszemu Panu należy ciągle przypominać aby pił napoje. Przygotowane posiłki powinny być drobno pokrojone.

To spokojna i miła osoba, lubi oglądać telewizję i spędzać czas w ogrodzie.

 

Warunki bytowe opiekunki oraz organizacja pracy na miejscu

Opiekunka ma do swojej dyspozycji odrębne mieszkanie z łazienką i kuchnią gdzie przygotowuje dla siebie wszystkie posiłki, oczywiście rodzina robi zakupy. Jest dostęp do Internetu, możliwość wykonywania tanich połączeń do Polski. Jest też rower. Sklepy są blisko domu. Czas wolny codziennie od 12.00 do 14.00 oraz dwa razy w tygodniu po 4 godziny. W czasie wolnym starszym Panem opiekuje się jego żona.

Opiekunka przygotowuje dla podopiecznego tylko śniadania i kolację. Gotowe obiady są dostarczane do domu starszych państwa. Raz w tygodniu przychodzi sprzątaczka i ogrodnik.

Opiekunka powinna mieć praktyczne doświadczenie w opiece nad osobami z demencją. Znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym. Papierosy można palić na zewnątrz domu.

Premia Świąteczna !

Dodatkowa premia za Wigilię i 2 dni świąt Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok. Za każdy z tych dni otrzymasz dodatek świąteczny w wysokości 85 EUR brutto.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 602 706 521 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 4545.

Powrót do ofert pracy