Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1250 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: okolice Monachium
  • Kod pocztowy: 82152
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Kim się opiekujemy ?

Nasza podopieczna  jest drobnej budowy, waży zaledwie 45kg i ma 148cm wzrostu. Choruje na astmę i osteoporozę. Ma problemy z zaburzeniami rytmu serca. Ze względu na deformację kręgosłupa (tzw. Garb krzywiczy) oraz osłabienie starcze, porusza się niepewnie. Na co dzień korzysta z pomocy chodzika lub balkonika. W łazience są zamontowane specjalne uchwyty, które ułatwiają podtrzymywanie się podczas porannej i wieczornej toalety oraz kąpieli. Raz w tygodniu odwiedzają panią służby medyczne, które dbają o higienę całego ciała i myją jej włosy. Podopieczna samodzielnie korzysta z toalety, nie nosi wkładek higienicznych, ani pampersów. Nosi okulary i aparaty słuchowe. Preferuje niskotłuszczową i zróżnicowaną dietę.

Seniorka ma trudny charakter. Lubi dominować, postawić na swoim, pomarudzić i ponarzekać. Opiekunka powinna być osobą, która nie bierze do siebie każdej uwagi i  nie załamuje się, gdy rodzą się konflikty. Mile widziana spokojna, cierpliwa, ale również pewna siebie i asertywna osoba.

Warunki mieszkaniowe oraz organizacja pracy i oczekiwania wobec opiekunki

Opiekunka mieszka wraz z podopieczną w jednym z mieszkań bloku. Ma do dyspozycji swój własny, umeblowany pokój z dostępem do Internetu. Łazienka i WC są do wspólnego użytku. Do obowiązków opiekunki należy przygotowanie posiłków, pranie, sprzątanie, gotowanie i robienie zakupów. Większe sprawunki może przejąć osoba z rodziny, która dostarczy cięższe zakupy. Sklepy są niedaleko można pójść pieszo (10 minut spacerkiem) lub pojechać rowerem. Codzienna przerwa popołudniowa trwa od 13.00 do 15.00. Dłuższy czas wolny – dwa razy w tygodniu po 4 godziny, lub 8 godzin jednego dnia w tygodniu. Najlepiej omówić szczegóły z rodziną na miejscu. Raz w tygodniu przychodzi sprzątaczka.

Wymagamy dobrej znajomości języka niemieckiego. Opiekunka może palić papierosy tylko na zewnątrz bloku mieszkalnego. Mile widziane zdolności kulinarne (gotowanie i pieczenie ciast). Na miejsce można dojechać albo do Monachium dużym autokarem, gdzie z dworca odbiera opiekunkę córka podopiecznej, lub małym busem pod wskazany adres.

UWAGA ! Premia Wakacyjna do 150 EUR netto

https://www.carework.pl/aktualnosci/kadry-i-place/nawet-150-euro-netto-premii-za-wakacje/


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 602 706 521 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 3034.

Powrót do ofert pracy