Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Landenau
  • Kod pocztowy: 89129
  • Dostęp do Internetu: nie
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta i mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Podopieczni, to spokojne małżeństwo nie wymagające specjalistycznej opieki. Starsza Pani cierpi na lekką demencję. W życiu codziennym potrzebuje niewielkiego wsparcia. Potrafi się sama umyć i ubrać. Profilaktycznie nosi pieluszki a z toalety korzysta samodzielnie. W nocy śpi spokojnie. Chętnie pomaga w gotowaniu, chodzi do kościoła i gra w gry towarzyskie. To pogodna i miła pani. Ma dietę cukrzycową.

Jej mąż jest równie samodzielny. Ma założony cewnik, który co cztery tygodnie jest wymieniany w szpitalu. Ze względu na osłabienie niepewnie się porusza, zazwyczaj z pomocą rolatorka. Podobnie jak jego małżonka chętnie chodzi do kościoła. Lubi czytać i słuchać muzyki. Niestety nie ma dużego apetytu.

Z informacji poprzedniczki wiemy, że to spokojne i łatwe zlecenie.

Opiekunka/opiekun ma do swojej dyspozycji własny pokój. Łazienka i toaleta są wspólne. Do sklepu jest blisko, można pójść na piechotę. W wolnym czasie opiekunki, podopieczni ucinają sobie poobiednią drzemkę.

Opiekunka/opiekun powinien być osobą niepalącą papierosy, spokojną i stonowaną. Podopieczni lubią łagodne i zrównoważone osoby.

Wymagana znajomość języka niemieckiego, powinna być na poziomie komunikatywnym. Mile widziane prawo jazdy z umiejętnością prowadzenia samochodu z automatyczną skrzynią biegów.

Premia Wielkanocna

Jeżeli zostaniesz na zleceniu do 26 kwietnia 2019 gwarantujemy premię w wysokości 200 EUR netto za dni świąteczne 19, 21 i 22 kwietnia.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 65 520 47 18 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 7087.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork