Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1000 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Warstein
  • Kod pocztowy: 59581
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Kim jest osoba podopieczna ? Jakie ma dolegliwości ?

Podopieczna jest w wieku 66 lat. 14 lat temu przeszła wylew krwi do mózgu w konsekwencji stała się osobą niesamodzielną, nie potrafi bez wsparcia opiekunki funkcjonować w codziennym życiu. Na domiar złego rok temu zmarł jej mąż. To spotęgowało jej ogólną niechęć do życia. Stała się depresyjna i nieszczęśliwa, a także dość negatywnie nastawiona do życia. Jej ogólny stan fizyczny jest dobry, samodzielnie się porusza, nie nosi pieluszek, sama kontroluje potrzeby fizjologiczne. Najbardziej potrzebuje wsparcia psychicznego, osoby, która pomoże jej zorganizować dzień, poprowadzić gospodarstwo domowe, ugotować, pójść na spacer.

Jest pobożną katoliczką, chętnie chodzi do kościoła , śpiewa, słucha muzyki. Lubi przebywać w ogrodzie oraz pomagać w gotowaniu posiłków.

Warunki bytowe opiekunki, organizacja pracy na miejscu

Na pierwszym piętrze został przygotowany pokój dla opiekunki, toaleta jest do wspólnego użytku. Są dwie łazienki w jednej jest wanna, a w drugiej kabina prysznicowa, z obydwu można swobodnie korzystać. W domku jest dostęp do Internetu. Czas wolny jest uregulowany, starsza Pani może na kilka godzin zostać sama w domu, pod warunkiem, że przyjęła wcześniej wszystkie lekarstwa.

Opiekunka może palić papierosy na zewnątrz domu. Sklepy są w pobliżu domu. Na miejscu jest samochód Volkswagen Polo z automatyczną skrzynią biegów. To sprawdzone zlecenie, podopieczną opiekujemy się od ponad roku.

Wymagania

Od opiekunki oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego oraz umiejętności prowadzenia samochodu z automatyczną skrzynią biegów. Ze względu na stan psychiczny podopiecznej, opiekunka powinna być pogodna, radosna, pozytywnie nastawiona do życia, ale również asertywna.

Na miejsce można dojechać zarówno dużym autokarem na dworzec do Lippstadt  (opiekunkę odbierze brat podopiecznej) lub małym busikiem pod wskazany adres.

 

 

 

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 664 191 711 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 4263.

Powrót do ofert pracy