Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1180 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Geldern
  • Kod pocztowy: 47608
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: nie
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej i sytuacji na miejscu

Podopieczny mieszka wspólnie ze swoją małżonką, która jest w pełni sprawna i nie wymaga żadnej opieki. Potrzebne jej wsparcie w opiece nad mężem oraz prowadzeniu domu.

Podopieczny ma 80 lat choruje na demencję w stadium średniozaawansowanym. Jest częściowo zdezorientowany w czasie i przestrzeni oraz zmieszany. Nie ma objawów agresji czy tendencji do uciekania. Noce przesypia w całości i spokojnie. Zdarza się , że budzi się o 4 lub 5 nad ranem ale tylko wtedy gdy w dniu poprzednim sporo spał. W takiej sytuacji czuwa przy nim żona.

Niechętnie się myje, należy mu pomagać oraz dawać wskazówki np. przy ubieraniu się lub rozbieraniu. Porusza się bez problemu, samodzielnie, nie potrzebuje wsparcia.

Starszy Pan nosi profilaktycznie pieluszki. Przygotowane jedzenie przez opiekunkę powinno być drobno pokrojone, w małych porcjach. Pan dobrze słyszy, nosi okulary, mówi dość niewyraźnie, rozumie co się do niego mówi ale to zależy od samopoczucia w danym dniu.

Jest osobą raczej aktywną, kiedyś prowadził tzw. ogrodnictwo, które przejął teraz jego syn. Do dziś dnia jego hobby to wszystko co związane z ogrodem, rolnictwem i uprawami, czasami lubi pooglądać telewizję.

 

Warunki mieszkaniowe opiekunki, organizacja pracy

Opiekunka mieszka wraz z podopiecznym i jego żoną w domku jednorodzinnym na wsi. Wieś ma zaledwie 400 mieszkańców. Ważne aby opiekunka była przyzwyczajona do przebywania na wsi , gdzie wokół panuje spokój i cisza. W części piwnicznej został przygotowany pokój sypialny, wyposażony w potrzebne meble oraz telewizor. Jest Internet ale nie bezprzewodowy. Łazienka oraz toaleta są do wspólnego użytku. Na miejscu jest rower.

Zakupy częściowo są dostarczane do domu a częściowo robi je żona podopiecznego. Opiekunka gotuje, opiekuje się starszym Panem. Czas wolny uregulowany, nie można palić papierosów.

Opiekunka powinna mieć doświadczeni w opiece nad chorym z demencją, być cierpliwą, godną zaufania, rozmowną z poczuciem humoru osobą. Wymagamy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego.

Premia świąteczna Wielkanoc 2017

Jeżeli zdecydujesz się na pracę z CareWork w Wielki Piątek, Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny, za każdy z tych dni otrzymasz specjalny dodatek wielkanocny w wysokości 85 EUR. Łącznie daje to w sumie dodatkowe 255 EUR brutto za pracę w czasie wskazanych wyżej trzech świątecznych dni. 

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 664 191 711 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5319.

Powrót do ofert pracy