Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1250 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Bad Wildbad (OT Calmbach)
  • Kod pocztowy: 75323
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej

Podopieczna kilka lat temu przeszła wylew, ma wszczepiony rozrusznik serca. Porusza się za pomocą balkonika lub laski aczkolwiek  chętniej przebywa w łóżku.W domu jest specjalistyczne łóżko dla chorych. Czasami przy ładnej pogodzie ma ochotę na spacer poza tym czas na świeżym powietrzu spędza na balkonie. Jest osłabiona należy jej troszeczkę pomóc przy wstawaniu. Przed dłuższymi spacerami ograniczają ją chroniczne biegunki, wtedy lepiej żeby starsza pani została w domu z opiekunką. Podopieczna nosi profilaktycznie pieluszki, nie zawsze zdąży do toalety. Ma problemy ze wzrokiem, patrząc w dół nic nie widzi, istotne jest aby podczas jedzenia pomóc jej w zjedzeniu całego posiłku, który wcześniej powinien być  drobno pokrojony. Problem ze wzrokiem dotyczy również chodzenia, należy bardzo zwracać uwagę aby Pani się nie potknęła o przeszkody na podłodze. Trzeba jej pomagać w myciu i ubieraniu. Ma bardzo uregulowany tryb życia. Rano lubi sobie pospać do 9.00, później je śniadanie w piżamie, około godziny 11.00 prysznic, później leży sobie w łóżku. Obiad w okolicy 12.00, po obiedzie drzemka. O godzinie 15.00 podwieczorek, później jakiś spacer, gry planszowe, wspólne oglądanie telewizji lub pogawędka. Kolacja o godzinie 18.00, starsza pani chodzi wcześnie spać ok. godziny 20.00, wcześniej należy ją „lekko” umyć, wyciągnąć protezę zębową, pomóc ubrać piżamę i włączyć TV. Około godziny 21.30 opiekunka wyłącza telewizor. Starsza pani przesypia spokojnie noce, czasami się budzi ale nie wymaga obecności opiekunki.

Warunki bytowe opiekunki

Opiekunka zajmuje ładny pokój na poddaszu. Ma do dyspozycji telewizor z dostępem min. do programu Polonia. Tuż obok pokoju jest niewielka toaleta oraz umywalka do własnego użytku, łazienka jest na dole. Jest dostęp do Internetu oraz można wykonywać tanie połączenia do Polski na telefony stacjonarne. To dom wielorodzinny z małym trawnikiem i ogródkiem. Jedna z córek mieszka 32 km dalej, druga aż 350 km.

Czas wolny, codziennie 1-2 godzin oraz raz w tygodniu 8 godzin. Czasami córka podopiecznej organizuje wspólne wypady.

Opiekunka rozbi zakupy oczywiście uwzględniając  potrzeby podopiecznej, nie ma żadnych ograniczeń, rodzina raczej nie oszczędza. Należy jednak skrupulatnie rozliczać wszystkie zakupy na podstawie paragonów. Ciężkie zakupy raz w tygodniu ,typu napoje kupuje córka podopiecznej.

Wymagania

Od opiekunki oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego

Premia wakacyjna

Wystarczy, jeśli przepracujesz 30 dni na zleceniu w Niemczech między 15 lipca a 31 sierpnia, a dodatkowe 100 EUR netto będzie Twoje!

Premia 100 EUR „na rękę” za pracę w wakacje – sprawdź!


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 018 151 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5090.

Powrót do ofert pracy