Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1300 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Ingolstadt
  • Kod pocztowy: 85049
  • Długość zlecenia: 3 tygodnie
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej

Starsza Pani jest wdową, mieszka sama w domku jednorodzinnym z dużym ogrodem, pełnym starych drzew i krzewów. To wykształcona, rozmowna, towarzyska  oraz sympatyczna osoba. Bardzo chętnie spędza czas w swoim ogrodzie czytając książki i gazety. Choruje na COPD, tzw. Przewlekłą obturacyjną chorobę płuc. Choroba ta charakteryzuje się postępującym i niecałkowicie odwracalnym ograniczeniem przepływu powietrza przez drogi oddechowe. W wyniku tej choroby cierpi na bezdech senny ale noce przesypia zazwyczaj bez zakłóceń. Jest po operacji wymiany bioder i porusza się za pomocą  balkonika, w domu jest też winda przyschodowa. Potrafi się sama ubrać, rozebrać, chętnie się myje i kąpie. Bardzo dba o swój wygląd zewnętrzny – w każdy piątek opiekunka jeździ z seniorką do fryzjera. Nie ma pieluszek, profilaktycznie nosi wkładki higieniczne, z toalety korzysta samodzielnie. Lubi świeżo przygotowane posiłki,  należy zadbać, aby w diecie nie zabrakło dostatecznej ilości owoców i warzyw. Istotna jest również kontrola ilości przyjmowanych płynów. Starsza Pani zapomina o odpowiednim nawodnieniu organizmu. Podopieczna nosi okulary, ma dobry słuch, niestety pojawiły się początki demencji i związane z tym problemy z pamięcią krótkotrwałą. Pani ma 90 lat, 155 cm wzrostu i waży 75 kg.

Warunki mieszkaniowe opiekunki oraz organizacja pracy na zleceniu

Opiekunka zamieszkuje z podopieczną. Przygotowano dla niej umeblowany i wyposażony w rozkładane łóżko pokój, z łazienką oraz toaletą do własnej dyspozycji. Jest dostęp do bezprzewodowego Internetu. Na miejscu jest rower oraz samochód – niezbędne jest prawo jazdy. Starsza Pani lubi udać się do restauracji lub kawiarni. Czas wolny jest dobrze uregulowany. Codziennie od 13.00 do 15.00 oraz raz w tygodniu 8 godzin. Na miejsce można dojechać własnym samochodem lub autobusem, rodzina zwraca koszty podróży. Informacje związane z funkcjonowaniem domu oraz codziennymi obowiązkami przekaże swojej następczyni, opiekunka, która aktualnie przebywa na zleceniu.

Wymagania wobec opiekunki

Od opiekunki oczekujemy znajomości języka niemieckiego w stopniu bardzo dobrym oraz prawa jazdy. Opiekunka powinna być osobą spokojną, cierpliwą, i asertywną.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 698 909 075 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5373.

Powrót do ofert pracy