Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1550 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Diepholz
  • Kod pocztowy: 49356
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Nad kim sprawujemy opiekę?

Opiekujemy się wykształconym 45-letnim Panem, który cierpi na ALS (stwardnienie zanikowe boczne), choroba postępuje. Podopieczny ma bezwładne ręce, nie potrafi samodzielnie się poruszać. Korzysta z pomocy wózka inwalidzkiego i chodzika. Opiekun cały czas asekuruje i podtrzymuje pana, aby nie upadł. Pomaga praktycznie we wszystkich codziennych czynnościach – myciu, przebieraniu, transferze, spożywaniu posiłków, załatwianiu potrzeb fizjologicznych. Podopieczny jest całkowicie zdany na wsparcie drugiej osoby, dlatego ważne jest, aby opiekun był osobą krzepką i sprawną fizycznie, odpowiedzialną oraz cierpliwą i doświadczoną.

Nasz podopieczny jest osobą wykształconą, otwartą i mimo ograniczeń, aktywną. Stara się w miarę możliwości korzystać z życia – lubi przebywać na świeżym powietrzu, chętnie spaceruje z opiekunem i jeździ z nim na basen lub małe przejażdżki po okolicy.

Pan nie ma problemów z połykaniem pokarmów i komunikacją. Mówi wyraźnie, ma dobry słuch i wzrok.

Warunki mieszkaniowe i organizacja pracy na zleceniu

Opiekun/opiekunka mieszka wraz podopiecznym w jego domu. Do swojej dyspozycji ma umeblowany pokój z dostępem do Internetu. Jest osobna toaleta. Z łazienki korzystają wszyscy domownicy. Na miejscu jest również rower i samochód z automatyczną skrzynią biegów, z którego można korzystać robiąc zakupy, czy jeżdżąc na basen. Mile widziana osoba niepaląca, ale nie jest to warunek konieczny.

Codzienna przerwa popołudniowa trwa od 13:00 do 15:00. Dodatkowy czas wolny – 2 razy w tygodniu po 4h. Sklepy są w pobliżu. Na zakupy można pójść pieszo, pojechać na rowerze lub podjechać samochodem.

W domu znajdują się niezbędne sprzęty, które ułatwiają pracę na miejscu – łóżko rehabilitacyjne, chodzik, wózek inwalidzki, krzesełko toaletowe, nakładka na toaletę, regulowany fotel, winda przyschodowa.

Wymagania wobec opiekuna/opiekunki

Od opiekuna/opiekunki oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece nad osobami z podobnymi schorzeniami, jak u podopiecznego – bezwład, zanik mięśni. Poszukujemy opiekuna/opiekunki z prawem jazdy.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 65 511 45 50 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5911.

Powrót do ofert pracy