Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Kuchen
  • Kod pocztowy: 73329
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis seniorki

Starsza Pani ma 80 lat. Ze względu na artrozę, problemy z kolanami i swoją nadwagę (waży 90 kg) ma trudności z poruszaniem się. Ma też problemy z sercem i płucami. Mieszka sama w domku jednorodzinnym. Mieszkanie jest wyposażone w specjalistyczne łóżko dla chorych, regulowany fotel, na ubikację jest specjalna nakładka, jest też specjalne urządzenie/podnośnik ułatwiający wstawanie oprócz tego rollator, laska, krzesło toaletowe i podnośnik w łazience. Starsza Pani często się potyka, upada, schylając się po coś lub w nocy, gdy musi skorzystać z toalety. Trzeba mieć ją na oku. Nie nosi pieluszek, trzeba z nią pójść do toalety, pomoc jej się rozebrać, usiąść itd. Opiekunka przejmuje poranną i wieczorną toaletę, służby medyczne przychodzą rano aby podać lekarstwa. Podopieczna jest sprawna intelektualnie, mówi dialektem.

Warunki bytowe i organizacja pracy na miejscu

Opiekunka ma do własnej dyspozycji pokój wyposażony w telewizor, stół, krzesła, łóżko, szafę i kanapę. Bezpośrednio z pokoju można wyjść na taras do ogrodu. Łazienka i ubikacja są do wspólnego użytku. Internet jest bezprzewodowy. Zakupy opiekunka robi sama, podopieczna lubi wyszukać w gazetce niektóre produkty. Do sklepu można podjechać rowerem lub samochodem. Czas wolny codziennie od 13.00 do 15.00. Później kawka z podopieczną i oglądanie telewizji. Podopieczna idzie spać ok. 22.00.

Oczekiwania wobec opiekunki

Poszukujemy opiekunki z mocno komunikatywną lub dobrą znajomością języka niemieckiego. Prawo jazdy nie jest konieczne.

Wyjedź z nami i poleć nas innym opiekunkom a 1000 zł będzie Twoje! Szczegóły poniżej:

https://www.carework.pl/aktualnosci/kadry-i-place/premia-1000-dla-opiekunek-carework/


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 535 909 300 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6218.

Powrót do ofert pracy