Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1300 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Donzdorf
  • Kod pocztowy: 73072
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby starszej wymagającej opieki

Podopieczny cierpi na osteoporozę, przeszedł kilka operacji po złamaniach kości. Porusza się o własnych siłach, ale istnieje duże ryzyko upadku i kolejnego złamania. Trzeba mu towarzyszyć i asystować podczas wstawania i przemieszczania się. Szczególnie w nocy. Starszy Pan budzi się 1 – 2 razy i udaje do toalety. Opiekunka musi wstać i pomóc podopiecznemu. Podopieczny ma też wszczepiony rozrusznik serca oraz początki demencji i związane z tym zaburzenia pamięci krótkotrwałej.

Służby medyczne przychodzą codziennie rano. Podają lekarstwa, przejmują poranną toaletę u starszego Pana, a raz w tygodniu myją podopiecznego pod prysznicem. W domu jest wiele urządzeń ułatwiających codzienne życie i pielęgnację chorego. Są poręcze, uchwyty w łazience, balkonik, wózek inwalidzki, nadstawka nad toaletę oraz specjalistyczne łóżko rehabilitacyjne z barierkami. Pan nosi pieluszki i wkładki. Miewa częste biegunki.

Uwielbia niemiecką kuchnię i kładzie na to duży nacisk. Posiłki muszą być podawane o stałych porach i powinny być lekkostrawne.

Nosi okulary, dobrze słyszy. W zależności od samopoczucia jest albo rozmowny i chętnie słucha muzyki lub spędza czas w ciszy i spokoju. Ma 91 lat, 60 kg i 164 cm wzrostu.

Warunki bytowe opiekunki oraz organizacja pracy

Na piętrze zostało przygotowane mieszkanko dla opiekunki z własną toaletą, łazienką oraz pokojem telewizyjnym. Jest dostęp do Internetu. Co 14 dni przychodzi sprzątaczka. W tym czasie opiekunka ma po południu sporo czasu wolnego. Poza tym codziennie godzinę, dwie oraz 2 razy w tygodniu po 4 godziny. Opiekunka gotuje, robi małe zakupy (większe zakupy załatwia znajoma), dba o bieżący porządek oraz sprawuje opiekę w ciągu dnia i nocy nad podopiecznym, który wymaga sporej uwagi.

Rodzina podopiecznego jest bardzo serdeczna i dba o miłą atmosferę współpracy z opiekunką. Stara się jej ułatwiać codzienne obowiązki.

Wymagania

Od opiekunki oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego oraz zdolności kulinarnych – kuchnia niemiecka! Nie można palić papierosów. Mile widziana empatyczna, cierpliwa i spokojna osoba.

Premia wakacyjna

Wystarczy, jeśli przepracujesz 30 dni na zleceniu w Niemczech między 15 lipca a 31 sierpnia, a dodatkowe 100 EUR netto będzie Twoje!

Premia 100 EUR „na rękę” za pracę w wakacje – sprawdź!

 

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 698 909 075 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 4393.

Powrót do ofert pracy