Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1275 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Gelsenkirchen
  • Kod pocztowy: 45894
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej

Starszy Pan jest bardzo mocno schorowany i wycieńczony. Jest obłożnie chory. Trzy razy w tygodniu jest dializowany, niedawno przeszedł amputację lewej nogi. Rana niestety źle się goi. Cierpi też na wiele chorób autoimmunologicznych, jest narażony na infekcje. Do tego doszły problemy z płucami oraz poważne problemy z krążeniem. Ma 80 lat, 74 kg oraz 1,79 cm wzrostu. Ze względu na to, iż podopieczny jest osobą leżącą, wszystkie czynności dotyczące higieny osobistej, ubieranie, rozbieranie oraz czynności pielęgnacyjne odbywają się w łóżku. Jest pacjentem ze stomią. Noce przesypia spokojnie, nie wymaga opieki. Podopieczny ma apetyt, wszystkie posiłki spożywa samodzielnie. Dobrze widzi i słyszy, mówi bez zakłóceń. Ogólne samopoczucie uzależnione jest od formy w danym dniu. Ma zmienne nastroje  szybko się denerwuje i popada w depresję.

Pomoc w opiece

Do podopiecznego przychodzą około 6  razy dziennie służby medyczne, które myją, przebierają, zmieniają opatrunki, podają lekarstwa. Kompleksowo opiekują się starszym panem. Tak jak wyżej wspomnieliśmy, 3 razy w tygodniu pacjent ma 5-6 godzinne dializy, jest zabierany do specjalnego ośrodka.

Wyposażenie ułatwiające pielęgnację

W mieszkaniu podopiecznego znajduje się specjalistyczne łóżko rehabilitacyjne, regulowany fotel, specjalne uchwyty ułatwiające podnoszenie się, łazienka dostosowana do osób niepełnosprawnych.

Warunki bytowe opiekuna oraz organizacja pracy

Opiekun ma bardzo dobre warunki mieszkaniowe, ma własną sypialnię i pokój dzienny. Toaletę i łazienkę do swojej dyspozycji. W pokoju jest telewizor dostęp do Internetu WiFi. Czas wolny codziennie od 13.00 do 15.00 oraz w czasie, gdy podopieczny przebywa na dializach. W domu nie można palić papierosów.

W prowadzeniu domu pomaga dodatkowa opiekunka i pomoc domowa, Panie przychodzą od poniedziałku do piątku, sprzątają dom gotują obiady oraz pomagają w opiece. Jedna z Pań pracowała kiedyś w domu starców, ma spore doświadczenie i dobrze się w tej roli odnajduje.

Sklepy są w pobliżu, na zakupy można się wybrać samochodem, który jest do dyspozycji opiekuna.

Na miejsce można dojechać małym busikiem pod sam dom podopiecznego.

Wymagania wobec opiekuna

Od opiekuna oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego, doświadczenia w opiece nad osobą obłożnie chorą, znającą techniki transferu. Mile widziane prawo jazdy.

 

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 696 814 159 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5455.

Powrót do ofert pracy