Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1100 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Bretten
  • Kod pocztowy: 75015
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: nie
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis podopiecznej,

Starsza Pani mieszka w domku jednorodzinnym z ogródkiem. W tym samym domku ale w odrębnym mieszkaniu, mieszka syn z rodziną. Podopieczna choruje na zaawansowaną demencję. Większość czasu spędza w łóżku lub na wózku inwalidzkim. W domu jest kilka udogodnień ułatwiających transfer. Jest specjalistyczne łóżko rehabilitacyjne, specjalny podnośnik, wózek inwalidzki, specjalna platforma ułatwiająca wyjazd i wjazd do mieszkania, rolator, krzesełko toaletowe i nadstawka nad toaletę. Jednak starsza Pani nie korzysta już z balkonika  Jest osłabiona, nie potrafi samodzielnie stać.  Cała toaleta odbywa się w łóżku. Trzeba ją myć  i ubierać.  Nosi pieluszki, częściowo załatwia swoje potrzeby w toalecie jednak większość robi niestety do pieluszek.

To zrozumiałe przy tej chorobie, że Pani wymaga sporej uwagi, nie lubi być sama, często przywołuje swoją córkę. Jest zagubiona i przestaraszona. Należy do niej mieć wiele cierpliwości, otaczać ją opieką, łagodnie się do niej zwracać – to ją uspakaja. W nocy czasami się budzi, raz do dwóch.

Przygotowane posiłki koniecznie muszą być drobno pokrojone, należy również dopilnować spożywanie płynów. Ogólnie, co jest również typowe w demencji, Pani ma problemy z pamięcią krótkotrwałą i problemy z wysławianiem się.Trzeba do niej mówić głośno i wyraźnie. Sama mówi z dialektem.

Warunki bytowe opiekunki

Opiekunka ma do swojej dyspozycji kompletnie umeblowany pokój z telewizorem i dostępem do Internetu. Łazienka i toaleta do własnego użytku. Czas wolny dobrze uregulowany , codziennie od 14.00 do 16.00.

Na zakupy opiekunka wybiera się z kimś z rodziny, samochodem, częściowo zakupy są dostarczane do domu. To mieszkanie dla osób nie palących papierosy.

Oczekiwania

Od opiekunki oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, łagodnego usposobienia oraz doświadczenia w opiece nad chorym z demencją i transferze.

Premia Świąteczna !

Dodatkowa premia za Wigilię i 2 dni świąt Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok. Za każdy z tych dni otrzymasz dodatek świąteczny w wysokości 85 EUR brutto.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 664 008 434 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5525.

Powrót do ofert pracy