Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1260 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Herrenberg
  • Kod pocztowy: 71083
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis zlecenia

Podopieczna ma 84-lata, choruje na Alzheimera i demencję. Po mieszkaniu porusza się raczej samodzielnie, na zewnątrz korzysta z pomocy chodzika. Wymaga asekuracji podczas chodzenia po schodach oraz wsparcia przy wstawaniu i siadaniu – wystarczy podać rękę i podtrzymać seniorkę, aby nie upadła. Podopieczna nie nosi regularnie pieluszek, zdarza jej się nie zdążyć na czas do toalety. Wtedy wymaga pomocy przy zadbaniu o higienę intymną. Noce są raczej spokojne. Pani nie budzi opiekunki.

Starszej pani należy przypominać o porach posiłku i spożywać je razem z nią.

Podopieczna ma dobry wzrok i słuch. Komunikacja ze względu na postępujące schorzenia jest bardzo ograniczona. Opiekunka powinna ustrukturyzować przebieg dnia u podopiecznej, to znacznie ułatwi pracę na zleceniu. Seniorka nie lubi się myć. Cierpliwe podejście jest tu kluczem do sukcesu. Zmuszanie i wywieranie presji, wywołuje u niej agresję. Niemieckie służby medyczne przejmują kąpiele. Raz w tygodniu pojawiają się w domu podopiecznej.

Mąż 84-latki jest całkowicie samodzielny i nie wymaga opieki. Nie radzi sobie jednak z prowadzeniem domu – gotowaniem, sprzątaniem, praniem, prasowaniem. W tym zakresie wymaga wsparcia. Jeździ samochodem i może przejąć organizację zakupów. Bardzo pomaga i wspiera opiekunkę – jest bardzo wdzięczny.

Opiekunka mieszka wraz z małżeństwem. W ich domku jednorodzinnym z tarasem i ogrodem ma umeblowany pokój do swojej dyspozycji. Jest osobna łazienka i osobna toaleta. Można korzystać z bezprzewodowego Internetu. Na miejscu jest również rower. Sklepy w pobliżu, w pieszym zasięgu. Gdy opiekunka korzysta z czasu wolnego, mąż przejmuje opiekę nad starszą panią.

Wymagania

Od opiekunki oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece nad osobami starszymi.

Poszukujemy osoby, która nie pali papierosów.

Premia wakacyjna

Jeśli przepracujesz 30 dni na zleceniu w Niemczech między 15 lipca a 14 września, dodatkowe 100 EUR netto będzie Twoje! Jeśli przepracujesz 50 dni, to otrzymasz aż 150 EUR !

Nawet 150 EURO NETTO premii za pracę w wakacje – ruszamy z naszą wakacyjną akcją!


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 535 909 300 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6029.

Powrót do ofert pracy