Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1300 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Tuttlingen
  • Kod pocztowy: 78532
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej

Na sympatyczną/sympatycznego opiekunkę/opiekuna czeka 91-letnia seniorka. Starsza pani ma problemy z kręgosłupem, jest osłabiona oraz ma wysokie ciśnienie. Jak na swój wiek jest bardzo samodzielna. Sama się myje, ubiera, rozbiera. Samodzielnie się porusza. Korzysta z chodzika oraz z windy przyschodowej. Nie nosi pieluszek, w pełni kontroluje swoje potrzeby fizjologiczne. Noce przesypia bez zakłóceń, a nawet jeśli się przebudzi, to nie wymaga pomocy opiekunki. W domu jest przycisk alarmowy. Zawsze można wezwać pomoc medyczną. Wszystkie przygotowane posiłki spożywa samodzielnie, nie trzeba jej karmić. Dobrze widzi, ze słuchem jest trochę gorzej. Pani nosi aparat słuchowy. Nie ma problemów z pamięcią, rozumie co się do niej mówi. Jest w pełni sprawna intelektualnie. To miła, sympatyczna osoba. Chętnie czyta, ogląda telewizję, lubi wyjść do restauracji lub kawiarni na spotkanie ze znajomymi.

Dodatkowe informacje

Dla opiekunki/opiekuna został przygotowany przytulny pokoik. Łazienka jest wspólna, a toaleta do własnego użytku. Czas wolny jest zagwarantowany, można go ustalić indywidualnie z podopieczną. Na miejscu jest rower, a sklepy są niedaleko domu.

Do zadań opiekuna/opiekunki należy między innymi wsparcie starszej pani w codziennych czynnościach oraz prowadzenie domu. Gotowanie, pranie, prasowanie i bieżące utrzymanie czystości.

Opiekunka/opiekun nie może być osobą palącą papierosy – warunek konieczny. Na miejsce można pojechać małym busikiem pod wskazany adres podopiecznej.

Wymagamy dobrej znajomości języka niemieckiego.

Premia Świąteczna !

Dodatkowa premia za Wigilię i 2 dni świąt Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok. Za każdy z tych dni otrzymasz dodatek świąteczny w wysokości 85 EUR brutto.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 018 151 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 4932.

Powrót do ofert pracy