Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1150 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Allensbach
  • Kod pocztowy: 78476
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Kim się okpiekujemy ?

Starszą, 90 letnią , spokojna i serdeczną Panią cierpiącą na utratę apetytu, depresję oraz ogólne osłabienie starcze.

Pani potrafi wiele zrobić wokół siebie, sama się myje, ubiera i rozbiera. Jednak raz dziennie do pomocy przychodzą służby medyczne. Nie nosi pieluszek, kontroluje w pełni swoje potrzeby fizjologiczne. Porusza się samodzielnie, czasami z pomocą rolatorka. Należy dopilnować aby przyjmowała odpowiednią ilość płynów o raz zwrócić szczególną uwagę na odżywianie. Posiłki powinny być raczej lekkostrawne i przygotowane zgodnie z  tym na co podopieczna miałaby ochotę. Bywa , że jest jej niedobrze.  Noce przesypia spokojnie bez zakłócen. Ma problemy z pamięcią krótkotrwałą oraz problemy ze słuchem, trzeba do niej mówić głośno i wyraźnie. Chętnie chodzi na spacery, spędza czas w ogrodzie, rozmawia przez telefon.

Mieszka sama w domku jednorodzinnym z ogródkiem nad cudownym jeziorem w okolicy  Konstancji. Jej córka mieszka 300 km dalej ale regularnie ją odwiedza.

Warunki bytowe opiekunki oraz oczekiwania wobec niej

Dla opiekunki został przygotowany pokój na pierwszym piętrze. Toaleta oraz łazienka są  do wspólnego użytku.

Jest dostęp do Internetu. Sklepy są w pobliżu, można pójść na piechotę lub pojechać rowerem. Czas wolny najlepiej wykorzystać we wtorki i czwartki kiedy starsza Pani spędza czas na zajęciach w grupie.

To zlecenie dla opiekunki z dobrym lub mocno komunikatywnym językiem niemieckim. Można palić papierosy na zewnątrz domu. Opiekunka powinna być osobą ciepłą, opiekuńczą i rozmowną.

Premia Świąteczna !

Dodatkowa premia za Wigilię i 2 dni świąt Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok. Za każdy z tych dni otrzymasz dodatek świąteczny w wysokości 85 EUR brutto.

 

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 664 191 711 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5982.

Powrót do ofert pracy