Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1200 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Melsungen
  • Kod pocztowy: 34212
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: nie
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Nad kim sprawujemy opiekę?

Opiekujemy się 77-letnim Panem, który choruje na demencję i raka pęcherza. Podopieczny porusza się samodzielnie lub korzysta z pomocy chodzika. Wymaga wsparcia po skorzystaniu z toalety. Należy zadbać o jego higienę intymną. Podopieczny nosi pieluchomajtki. Służby medyczne przejmują poranne mycie, golenie i ubieranie. Wieczorem obowiązki te przejmuje opiekunka. Starszy pan ma 180 cm wzrostu i waży 77kg. Ma problemy ze wzrokiem i słuchem. Mówi niewyraźnie. Komunikacja z podopiecznym zależy od jego formy i samopoczucia danego dnia. Gdy ma lepszy dzień – przebiega poprawnie, a gdy czuje się źle, mogą wystąpić zaburzenia w porozumiewaniu się. Starszy pan samodzielnie spożywa posiłki, należy kontrolować ilość przyjmowanych przez niego płynów.

Podopieczny lubi oglądać telewizję, interesuje się muzyką i chętnie zajmuje się swoim pupilem – sznaucerem miniaturowym.

W domu znajdują się sprzęty, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie podopiecznego oraz pracę na miejscu – łóżko rehabilitacyjne, nakładka na toaletę, chodzik, wózek inwalidzki oraz krzesełko toaletowe.

Warunki mieszkaniowe i organizacja pracy na miejscu

Opiekunka mieszka wraz z podopiecznym i jego żoną w domu jednorodzinnym. Ma do swojej dyspozycji pokój na piętrze z dostępem do Internetu. Jest osobna łazienka i toaleta. Na miejscu jest do dyspozycji rower. W wolnym czasie opiekunka może wybrać się na przejażdżkę po okolicy. Przebieg dnia jest dobrze uregulowany. Opiekunka wypełnia swoje obowiązki od 7:00 rano do około 21:00 wieczorem z codzienną przerwą popołudniową. W soboty i niedziele dłuższy czas wolny 3-6 godzin, do ustalenia na miejscu z rodziną. Sporym wsparciem dla opiekunki jest żona podopiecznego, która przejmuje obowiązki związane z gotowaniem obiadów i zakupami. Opiekunka przygotowuje resztę posiłków – śniadania oraz kolacje. Panie dzielą się wszystkimi obowiązkami związanymi z prowadzeniem gospodarstwa domowego.

Oczekiwania wobec opiekunki

Od opiekunki oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece nad osobami starszymi. Mile widziana energiczna i pogodna osoba z poczuciem humoru. Dodatkowym atutem będzie czynne prawo jazdy.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 602 706 521 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5278.

Powrót do ofert pracy