Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1300 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: okolice Gießen/Siegen
  • Kod pocztowy: 35390
  • Długość zlecenia: 4 tygodnie
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Zlecenie bez dźwigania

Gwarantujemy, że jest to oferta pracy bez dźwigania. Starsza pani jest inteligentną, sympatyczną i ciepłą osobą. Jest w pełni sprawna psychicznie, a ograniczenia fizyczne występują jedynie przy poruszaniu się. Doskwierają jej problemy z kolanami. Choruje na artrozę i ogólne osłabienie wieku starczego. Wstaje i siada sama, chodzi samodzielnie albo z balkonikiem, jest na wszelki wypadek wózek inwalidzki. Na pewno nie ma na tym miejscu pracy żadnego dźwigania. Pani ma dobry wzrok, komunikacja przebiega bez zakłóceń, gdy zwracamy się do seniorki nieco głośniej i wyraźnie. Dla pewności i komfortu nosi pieluszkomajtki lub wkładki higieniczne.

Jak przebiega dzień u podopiecznej?

8:00 – pobudka, przygotowuje się śniadanie. Zanim starsza pani zasiądzie do posiłku, lubi przeczytać jeszcze kilka ciekawych informacji z pierwszych stron gazety.

Po śniadaniu odbywa się poranna toaleta – ze strony opiekunki wymagana jest niewielka pomoc. Następnie jest czas na prace domowe i gotowanie obiadu. Posiłki opiekunka je wspólnie z podopieczną. Następnie przerwa popołudniowa. Około 15:00-16:00 pogawędka przy kawie i ciasteczkach, oglądanie telewizji itp.

Seniorka czasami nie je kolacji, lubi do późnych godzin wieczornych oglądać TV, dlatego samodzielnie przygotowuje się do snu.

Służby medyczne – Pflegedienst przychodzą raz w tygodniu i pomagają starszej pani podczas kąpieli.

Charakter podopiecznej

Starsza pani mieszka sama, faktycznie jest to zlecenie bez dźwigania i innych uciążliwości. Można przy niej uczyć się niemieckiego, ponieważ jest sprawna umysłowo, chętnie rozmawia. Bardzo dba o dobre ubrania i kosmetyki. Ale – musi być jakieś „ale” nie podoba jej się, jeżeli opiekunka oczekuje, że zakupy spożywcze będą zrobione pod jej upodobania. Nie ma problemów z jedzeniem, jednak lista zakupów jest prawie wyłącznie według upodobań seniorki.

Warunki pracy dla opiekunki

Do dyspozycji opiekunki  osobny, umeblowany pokój w przyziemiu (ładny, czysty, dobrze urządzony) z własną łazienką i toaletą. Ma duże okno i wyjście na taras. Opiekunka może wybrać sobie inny pokój, to jest duży dom jednorodzinny. Dostęp do Internetu przez WiFi w całym domu. Dobrze uregulowany czas wolny. Sklepy w pieszym zasięgu. Możliwość korzystania z samochodu z automatyczną skrzynią biegów.

Wymagania

Od opiekunki oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego. Mile widziana spokojna, odpowiedzialna i serdeczna osoba. Posiadanie prawa jazdy uatrakcyjni spędzanie czasu wolnego.

Uwaga!

Oferta jest krótka ale istnieje możliwość połączenia wyjazdu z innym zleceniem – bezpośredni przejazd w Niemczech lub nowa praca po krótkim odpoczynku w Polsce.

Taki wyjazd da możliwość skorzystania z naszej premii wakacyjnej 2019! 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 018 151 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6811.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork