Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1250 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Herrenberg
  • Kod pocztowy: 71083
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis naszej podopiecznej

Starsza pani ma 92 lata, cierpi na tzw. COPD – obturacyjną chorobę płuc. To przewlekła choroba, charakteryzuje się trwałym ograniczeniem przepływu powietrza przez drogi oddechowe. Ogólnie jest sprawna fizycznie i intelektualnie. Wiele codziennych czynności wykonuje sama. Potrafi się sama umyć, ubrać i rozebrać. Trzeba jej jedynie pomóc w kąpieli lub prysznicu. Jest osłabiona i niepewnie się porusza, dlatego w domu jest balkonik a w łazience specjalne uchwyty. W pełni kontroluje swoje potrzeby fizjologiczne, samodzielnie korzysta z toalety, nie nosi pieluszek zarówno w dzień jak i w nocy. Nie trzeba do niej wstawać, śpi spokojnie, bez zakłóceń. Dobrze widzi dlatego chętnie czyta i ogląda telewizję. Ma również dobry słuch, więc w wolnych chwilach lubi słuchać muzyki, dobrze widzi, nie nosi okularów – jednym z jej hobby jest malarstwo. To spokojna i sympatyczna Pani. Ma niewielkie kłopoty z pamięcią krótkotrwałą. Dwa razy w ciągu dnia – rano i wieczorem przychodzi Pflegedienst (służby medyczne) do zakładania i zdejmowania rajstop uciskowych oraz aplikacji kropli do oczu. W domku mieszka sama, 15 km dalej mieszka jej córka.

Warunki bytowe opiekunki, organizacja pracy

Opiekunka zamieszkuje wspólnie z podopieczną w domku jednorodzinnym z trawnikiem i ogródkiem kwiatowym. Jej pokój jest umeblowany, jest szafa, łóżko, biurko. Łazienka i toaleta są oddzielne. Opiekunka może korzystać z telefonu oraz z Internetu. Z czasem wolnym nie ma problemu. Codzienna przerwa popołudniowa od godziny 12.30. Podopieczna nie wymaga stałej obecności opiekunki. Można swobodnie wyjść z domu, wybrać się na spacer. Dodatkowo dwa razy w tygodniu po 4 godziny na  odpoczynek i regenerację.

Na zakupy można się wybrać samochodem. Opiekunka przygotowuje i gotuje wszystkie posiłki oraz prowadzi całe gospodarstwo domowe.

Na miejsce najlepiej dojechać dużym autokarem. Z dworca odbierze opiekunkę ktoś z rodziny.

Wymagania

To zlecenie dla niepalącej opiekunki (w domu nie można palić papierosów). Oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego. Opiekunka osób starszych na tym zleceniu powinna być powściągliwa i spokojna. Podopieczna lubi dobrą kuchnię, dlatego mile widziane są zdolności kulinarne.

Konieczne jest PRAWO JAZDY

UWAGA: Premia Wielkanocna , poczytaj i wyjedź z nami na Święta !

Wielkanocne premiowanie


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 664 191 711 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5300.

Powrót do ofert pracy