Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1250 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Hachenburg
  • Kod pocztowy: 57627
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 3

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej

To młoda osoba, ma zaledwie 62 lata, ale jest poważnie chora. Ma cukrzycę typu II oraz cierpi na zaburzenia psychiczne. Porusza się za pomocą laski, rolatorka, czasami trzeba jej podać rękę, pomóc wstać. Pomimo choroby jest osobą bardzo aktywną i towarzyską. Jej nastrój uzależniony jest od samopoczucia w danym dniu. W lepsze dni chętnie wybiera się z opiekunką na kawę, do restauracji czy przejażdżkę samochodem. Lubi spotkania w gronie bliskich i przyjaciół. Pali papierosy.

Fizycznie jest dość sprawna, ale należy jej pomóc w codziennej toalecie, myciu, ubieraniu, rozbieraniu. Nie nosi pieluszek, samodzielnie korzysta z toalety i kontroluje swoje potrzeby fizjologiczne. Profilaktycznie nosi wkładki higieniczne. Noce są spokojne, czasami się przebudzi, ale nie wymaga to interwencji opiekunki. Raz w tygodniu przychodzą służby medyczne , przygotowują lekarstwa i opatrują ranę na stopie.

Podopieczna waży 65 kg i ma 1,70 cm wzrostu. Jest umuzykalniona, chętnie śpiewa i słucha muzyki.

Warunki bytowe i czas wolny opiekunki

Opiekunka zamieszkuje w domku jednorodzinnym wraz z podopieczną i jej rodzicami (mają własną opiekunkę). Do dyspozycji ma sypialnię i pokój telewizyjny oraz łazienkę i toaletę. Do domu przychodzi codziennie pomoc domowa w godzinach od 8.30 do 11.30, w tym czasie można wyjść z domu i załatwić sprawunki. Zarówno zakupy, jak i gotowanie powinna być angażowana podopieczna. Na miejscu jest samochód, opiekunka zawozi podopieczną min. do lekarza, na przejażdżki lub większe zakupy.

Trudniej jest z czasem wolnym, podopieczna nie powinna zostawać sama w domu. Gwarantowany czas na wypoczynek to niedziela i środa po 4 godziny.

Wymagania

Opiekunka powinna mieć prawo jazdy i doświadczenie w prowadzeniu samochodu w Niemczech. Oczekujemy bardzo dobrej lub dobrej znajomości języka niemieckiego. Powinna być osobą wesołą, radosną, lubiącą gotowanie.

Na miejsce najlepiej dojechać małym busikiem pod wskazany adres podopiecznej.

Więcej informacji i aktualności z życia naszej firmy znajdziecie Państwo na stronie :https://www.carework.pl/o-nas/media-o-nas/

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 664 191 711 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 4045.

Powrót do ofert pracy