Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Stuttgart
  • Kod pocztowy: 70597
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Kim jest nasza podopieczna?

Ataki paniki oraz strachu związane ze skokami ciśnienia oraz ogólne osłabienie starcze to dolegliwości naszej seniorki. Mimo ograniczeń zdrowotnych, bardzo zleży jej na tym, aby dać jej poczucie swobody, że poradzi sobie sama.  Z opinii opiekunek wiemy, że jest osobą z nawykiem kontrolowania – cale życie wszystko sprawdzała i trzeba to po prostu zaakceptować. Gotowanie posiłków, na które ma ochotę jest podobno kluczem do sukcesu. Należy wspomagać ją w codziennych czynnościach, w prowadzeniu domu czy higienie ciała. Nie nosi pieluszek, w pełni kontroluje swoje potrzeby fizjologiczne. Noce są spokojne, seniorka przesypia je bez zakłóceń. Jest sprawna intelektualnie, nie ma zaburzeń pamięci, dobrze widzi i słyszy. Podopiecznej należy przypominać o regularnym zażywaniu lekarstw. Dwa razy w miesiącu przychodzi pani do pedicure, paznokcie u rąk podopieczna pielęgnuje sobie sama.

Warunki bytowe opiekunki

Opiekuna/opiekun zamieszkuje wspólnie z seniorką w niewielkim mieszkaniu. Przygotowany został dla niej pokój ze wspólną łazienką oraz toaletą. Można korzystać z bezprzewodowego internetu. Do sklepów jest niedaleko, można pójść na piechotę. Na większe zakupy lub wizyty u lekarza opiekunka zamawia taksówkę. Synowie podopiecznej nie mieszkają w tym samym mieście. Czas wolny najlepiej omówić z podopieczną na miejscu.

Wymagania

Od opiekunki/opiekuna oczekujemy dobrej lub bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego. Powinna to być osobą spokojną, niedominującą i asertywną. Na miejsce można dojechać małym busikiem pod sam dom.

W bieżące obowiązki wprowadzi opiekunkę/opiekuna zmienniczka, która obecnie jest na tym zleceniu. To sprawdzone miejsce, warte zainteresowania.

Premia świąteczna w CareWork – proste zasady!

https://www.carework.pl/aktualnosci/kadry-i-place/premia-swiateczna-w-carework-proste-zasady/


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 698 909 075 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 4750.

Powrót do ofert pracy