Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1300 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: okolice Gießen/Siegen
  • Kod pocztowy: 35390
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Starsza pani jest inteligentną, sympatyczną i ciepłą osobą. Jest w pełni sprawna psychicznie, a ograniczenia fizyczne występują jedynie przy poruszaniu się. Doskwierają jej problemy z kolanami. Choruje na artrozę i ogólne osłabienie wieku starczego. Ma dobry wzrok, komunikacja przebiega bez zakłóceń, gdy zwracamy się do seniorki nieco głośniej i wyraźnie. Dla pewności i komfortu nosi pieluszkomajtki lub wkładki higieniczne.

Jak przebiega dzień u podopiecznej?

8:00 – pobudka, opiekun/opiekunka przygotowuje śniadanie, zanim starsza pani zasiądzie do posiłku, przeczyta jeszcze kilka ciekawych informacji z pierwszych stron gazety

Po śniadaniu przechodzimy do porannej toalety. Później czas na prace domowe i gotowanie obiadu, który zjemy wspólnie z podopieczną. Następnie przerwa popołudniowa. Około 15:00-16:00 pogawędka przy kawie i ciasteczkach, oglądanie telewizji itp. Seniorka czasami nie je kolacji, lubi do późnych godzin wieczornych oglądać TV, dlatego samodzielnie przygotowuje się do snu. Służby medyczne – Pflegedienst przychodzą raz w tygodniu i pomagają starszej pani podczas kąpieli.

Do dyspozycji opiekuna/opiekunki –  osobny, umeblowany pokój, osobna łazienka i toaleta. Możliwość korzystania z bezprzewodowego Internetu. Dobrze uregulowany czas wolny. Sklepy w pieszym zasięgu. Możliwość korzystania z samochodu z automatyczną skrzynią biegów.

Od opiekuna/opiekunki oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego. Mile widziana spokojna, odpowiedzialna i serdeczna osoba.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 018 151 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6811.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork