Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Donzdorf
  • Kod pocztowy: 73072
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Starsza Pani choruje na artrozę, ma problemy z kolanami. Jej chód jest chwiejny i niepewny. Wymaga pomocy podczas wstawania i siadania, wystarczy podać jej rękę i podtrzymać. Na co dzień korzysta z chodzika – w mieszkaniu i na zewnątrz. Opiekunka wspiera ją w dbaniu o codzienną higienę ciała, podczas korzystania z toalety, przypomina o zażywaniu leków, nadzoruje ilość przyjmowanych płynów, aby uniknąć odwodnienia.

Seniorka ma wiele zainteresowań, są to m.in. ogród, gotowanie, muzyka. W wolnej chwili ogląda telewizję, spaceruje, czyta książki i gazety lub ucina sobie miłą pogawędkę z opiekunem/opiekunką.

Dla osoby, która przejmie opiekę nad seniorką przygotowano osoby pokój. Jest również oddzielna łazienka i toaleta. Podopieczna mieszka w domku jednorodzinnym z małym ogródkiem. Papierosy można palić na zewnątrz. Sklepy są w pieszym zasięgu. Istnieje możliwość zorganizowania większych sprawunków z pomocą rodziny podopiecznej.

Poszukujemy osoby, która swobodnie komunikuje się w języku niemieckim.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 602 706 521 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6947.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork