Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Lage
  • Kod pocztowy: 32791
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: nie
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Nad kim sprawujemy opiekę

Podopieczna to 76-latka, która przeszła lekki udar. Porusza się s pomocą rolatorka. Utraciła pełną sprawność w lewej ręce – potrafi chwytać, nie potrafi podnieść do góry. Bywa zdezorientowana i roztargniona. Ma początki demencji i choruje na cukrzycę. Insulinę i inne lekarstwa, podają służby medyczne. Seniorka nie nosi pieluszek, w pełni kontroluje swoje potrzeby fizjologiczne.

Jak wygląda dzień

– rozpoczynamy dzień o 8:00

– poranna toaleta

– na 12:00 przygotowujemy obiad (po posiłku podopieczna otrzymuje insulinę)

– od 13:00 do 15:00 przerwa popołudniowa

– po drzemce czas na kawę

– 18:00 kolacja

– około 21:00 w domu podopiecznej pojawiają się służby medyczne i podają pacjentce insulinę

– po wizycie służb medycznych czas na wieczorną toaletę

– Pani kładzie się spać – noce są spokojne

Opiekun mieszka wraz z podopieczną w ich domu jednorodzinnym z małym ogródkiem. Dla opiekuna przygotowano i umeblowano osobny pokój. Jest osobna toaleta i łazienka do wyłącznej dyspozycji opiekuna. Na miejscu można korzystać z Internetu (WiFi). Jest rower i samochód (konieczne prawo jazdy). Seniorka ma kota, który przebywa zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Opiekun powinien zadbać również o pupila – karmienie, czyszczenie kuwety. Ważna informacja. Kot na tym miejscu pracy odgrywa kluczową role. Starsza Pani traktuje go jak dziecko, wszystko i wszędzie mu wolno.

Poszukujemy opiekuna z dobrą znajomością języka niemieckiego. Niezbędne jest prawo jazdy.

praca dla opiekunek w Niemczech

Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 018 151 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6399.

Powrót do ofert pracy