Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1350 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Plochingen
  • Kod pocztowy: 73207
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: nie
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Kim się opiekujemy ?

Naszą podopieczną jest 75-letnia pani, która choruje na raka (guz mózgu, zaawansowane stadium z przerzutami, opieka paliatywna). Choroba dosłownie wyniszczyła jej organizm. Przy wzroście 150 cm waży zaledwie 40kg. Spożywa kilka mniejszych porcji posiłków w ciągu dnia, aby uniknąć dalszego spadku wagi. Nie stosuje żadnej specjalnej diety. Należy zadbać o to, aby przyjmowała odpowiednią ilość płynów w ciągu dnia. Wszystkie czynności związane z higieną ciała, ubieraniem i rozbieraniem, poruszaniem się, wstawaniem i siadaniem oraz korzystaniem z toalety wykonuje pod czujnym okiem drugiej osoby. Najczęściej wspiera ją mąż. To on do czasu zaangażowania opiekunki, całkowicie poświęcał się opiece nad żoną. Teraz dzieli się wszystkimi obowiązkami z opiekunką.

Organizacja pracy na miejscu

To specyficzne zlecenie. Na miejscu jest regularna praca nocna. Podopieczna budzi się kilka razy w nocy i wymaga pomocy podczas korzystania z toalety. Jej chód jest niepewny ze względu na wyczerpanie organizmu i zawroty głowy. Potrzebna jest asekuracja. Zadbanie o potrzeby i bezpieczeństwo starszej pani w nocy, to główne zadanie na tym zleceniu. W najbliższym czasie w domu zostanie zamontowana winda przyschodowa. Podopieczna i opiekunka będą miały łóżka w jednym pokoju, aby można było szybko i sprawnie udzielić pani pomocy w nocy. W ciągu dnia podopieczną będzie się zajmował jej mąż. Zabierze ją na piętro, aby opiekunka mogła w spokoju wypoczywać i odsypiać pracę nocną.

Mąż starszej pani ma 78 lat i jest całkowicie samodzielny. Wymaga wsparcia w opiece nad żoną i prowadzeniu domu.

Zakupy organizuje się razem z rodziną. Opiekunka jest zabierana do sklepów, aby mogła też zadbać o własne sprawunki.

Warunki mieszkaniowe

Małżeństwo mieszka w domku jednorodzinnym z małym ogródkiem kwiatowym i trawnikiem. Ich mieszkanie znajduje się na piętrze, a opiekunka zajmuje oddzielne mieszkanko. Do swojej dyspozycji ma umeblowany pokój z dostępem do Internetu, osobną łazienkę i toaletę. Można też korzystać z oddzielnej kuchni.

Papierosy można palić na zewnątrz domu.

Wymagania wobec opiekunki

Od opiekunki oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece nad osobami starszymi. Mile widziana spokojna, odpowiedzialna i empatyczna osoba.

Premia Świąteczna

Premia Świąteczna za pracę w Wielki Piątek oraz Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny! 85 EURO brutto za każdy dzień. Dodatkowe 255 EURO brutto może być Twoje!


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 696 814 159 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5655.

Powrót do ofert pracy