Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Ostfildern
  • Kod pocztowy: 73760
  • Długość zlecenia: 6 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: nie
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis zlecenia

Podopieczny ma 90 lat. Choruje na nowotwór skóry, jest po operacji prostaty i ma przepuklinę pachwinową. Przy wzroście 170 cm waży około 65-70kg. Starszy Pan porusza się samodzielnie. Jest sprawny fizycznie, jednak ze względu na schorzenia nie może niczego podnosić i dźwigać. Opiekun/ka wspiera go w codziennych czynnościach. Ze względu na problemy z pamięcią krótkotrwałą należy nim pokierować, podpowiedzieć mu jaką czynność powinien wykonać, pomagać m.in. podczas porannej i wieczornej toalety, przypominać o zażyciu leków.

Dzień podopiecznego przebiega bardzo spokojnie, swoim stałym trybem. Senior ma wiele zainteresowań i nie wymaga stałej uwagi. Lubi czytać, rozwiązywać krzyżówki, pospacerować, porozmawiać przy kawie i ciasteczku, pooglądać telewizję.

Dla opiekuna/opiekunki przygotowano osobny pokój. Jest też osobna łazienka i toaleta. Na miejscu można korzystać z Internetu. Dostępny również rower. Czas wolny jest dobrze uregulowany.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego. Poszukujemy osób, które nie palą papierosów. Mile widziane zdolności kulinarne.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 696 814 159 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 7001.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork