Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1450 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Ostflidern
  • Kod pocztowy: 73760
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej

Starsza Pani jest po załamaniu biodra i kości ogonowej, ma spore problemy z poruszaniem się. Potrzebuje pomocy przy wstawaniu i siadaniu, ubieraniu się i myciu, starszą Panią należy dokładnie nakremować. Porusza się przy pomocy balkonika. Dom jest dobrze wyposażony. Jest specjalistyczne łóżko dla chorych, nadstawka nad toaletę, krzesło toaletowe i specjalny podnośnik w łazience. Do toalety należy podopieczną zaprowadzić i pomóc jej się rozebrać, usiąść oraz wstać, zadbać o higienę intymną i ponownie ubrać. Profilaktycznie nosi wkładki higieniczne. To bardzo miła i ciepła osoba. Mieszka wspólnie ze swoim mężem, który pomaga w prowadzeniu domu oraz częściowo przy opiece żony, np. w nocy.

Mąż jest osobą dość akuratną i lubi jeżeli opiekun/opiekunka liczy się z jego zdaniem, z opinii osób, które współpracowały z rodziną wiemy, że można się z nim spokojnie dogadać.

Warunki bytowe opiekunki, organizacja pracy na miejscu

Opiekunka/opiekun osób starszych ma do swojej dyspozycji sypialnię, pokój dzienny, toaletę i łazienkę. Wszystko jest dobrze wyposażone i urządzone. Jest  Internet i rower. Czas wolny jest dobrze uregulowany, codziennie przerwa po obiedzie oraz dwa razy w tygodniu po 4 godziny pauza na odpoczynek. Papierosy można palić na zewnątrz domu. Sklepy są w pobliżu, zakupy robi mąż podopiecznej.

Ważne, aby do posiłków był zawsze ładnie nakryty stół, a talerze powinny być podgrzane. W diecie nie powinno zabraknąć świeżych warzyw.

Oczekiwania wobec opiekunek/opiekunów

Od opiekuna/opiekunki oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego.  Powinna być to osoba doświadczona, sympatyczna i cierpliwa.

Na miejsce można dojechać małym busem pod wskazany adres.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 698 909 075 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6311.

Powrót do ofert pracy