Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Bottrop
  • Kod pocztowy: 46242
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta i mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Nad kim sprawujemy opiekę

Opiekujemy się małżeństwem, główne czynności opiekuńcze skupiają się jednak na seniorce. W ostatnim czasie starsza pani złamała szyjkę kości udowej i nie potrafi się swobodnie poruszać. Po przebytej operacji stała się osobą leżącą. Wszystkie czynności związane z utrzymaniem higieny ciała wykonuje się w łóżku. Na miejscu są niezbędne sprzęty, które znacznie ułatwiają pracę – łóżko rehabilitacyjne,  elektroniczna niania, wózek inwalidzki, chodzik, krzesełko toaletowe i basen sanitarny dla chorych.

Mąż podopiecznej cierpi na chorobę układu nerwowego. Jest samodzielny. Nie wymaga szczególnej opieki. Porusza się za pomocą chodzika. Nosi aparat słuchowy, nie ma problemów ze wzrokiem.

Podopieczni są spokojni i sympatyczni. Do zadań opiekunki/opiekuna należy opieka nad seniorką, wsparcie podopiecznego w codziennym funkcjonowaniu i prowadzenie gospodarstwa domowego.

Dla opiekunki/opiekuna przygotowano osobny pokój z dostępem do Internetu. Czas wolny jest zapewniony i bardzo dobrze uregulowany. Sklepy są w pobliżu. Na zakupy można wybrać się pieszo.

Wymagania wobec opiekunki/opiekuna

Od opiekunki/opiekuna oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece nad osobami starszymi.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 61 110 07 83 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6773.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork