Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Bochum
  • Kod pocztowy: 44797
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta i mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Zarówno podopieczny jak i jego małżonka chorują na demencję i alzheimera. Choroba jest w średnim stopniu zaawansowania. Wymagają wsparcia we wszystkich czynnościach. Trzeba umiejętnie zachęcać i przekonywać do codziennej toalety, zmiany ubrań, pampersów lub wkładek higienicznych. Obydwoje niechętnie się myją. Nie przywiązują uwagi do higieny osobistej. Nie wynika to z ich przyzwyczajeń i lenistwa lecz z choroby. To typowy objaw.

Na co dzień korzystają z toalety ale za każdym razem trzeba im towarzyszyć i zadbać o higienę intymną.

Przygotowane posiłki powinny być drobno pokrojone. Podopieczni jedzą samodzielnie.

Obydwoje są dość nieufni, kontrolują co się wokół nich dzieje.  Są samodzielni jeżeli chodzi o poruszanie się. Nie używają balkoników.

W sytuacjach gdy stawiają opór np. w kwestii higieny z pomocą przybywa ich syn, który mieszka nieopodal. Pomaga też w większych i cięższych zakupach.

Warunki bytowe dla opiekunki/opiekuna są bardzo dobre. Do dyspozycji jest duży pokój z dużym łóżkiem oraz własną łazienką i toaletą. To domek jednorodzinny z trawnikiem i ogródkiem. Internet jest bezprzewodowy.  Czas wolny codziennie od 13.00 do 15.00. Dwa razy  w tygodniu przychodzi sprzątaczka. Opiekunka/ opiekun prowadzi resztę gospodarstwa domowego, zakupy, pranie, gotowanie. Do sklepów nie jest daleko. Można wybrać się na piechotę, rowerem jak i pojechać autobusem.

Opiekunka opiekun powinien być osobą niepalącą papierosy. Znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym. Mile widziane zdolności kulinarne.

Doświadczenie w opiece nad osobami chorymi na demencję i alzheimera jest w tym przypadku niezbędne.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 504 922 687 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6451.

Powrót do ofert pracy