Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1100 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: okolice Stuttgart
  • Kod pocztowy: 70173
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: nie
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Podopieczna to typowa kobieta, uwielbia torebki –  ma ich bez liku, kocha buty, lubi poplotkować przez telefon, wyjść do restauracji,kawiarni  –  szczególnie w niedzielę lub na spacer. To życiowa babka. W wyniku upadku przeszła operację. Porusza się z trudem i niechętnie, ma słabe mięśnie. W domu jest zainstalowana winda przyschodowa, uchwyty w łazience, nakładka na wannę i rolator. Jest jeden mankament – WODA. Nie lubi jej pić a powinna bo ma problemy z nerkami i niechętnie się myje. Opiekunka musi ją nakłaniać do prysznica lub kąpieli. Z toalety korzysta samodzielnie i nie nosi pieluszek. Noce są spokojne, bez zakłóceń. Służby medyczne zaopatrują seniorkę w lekarstwa.

UWAGA ! podopieczna ma alergie na owoce z pestkami i nasionkami. Można jej podać np. banan lub truskawki, kiwi czy maliny.

Ma niewielkie kłopoty z pamięcią. Trzeba do niej mówić głośno i wyraźnie. Jest osobą wdzięczną, miłą i sympatyczną.

Warunki bytowe

Opiekunka ma przygotowany niewielki pokój na poddaszu. toaletę i łazienkę do własnego użytku. Wszystko jej jeszcze w fazie organizacji min. Internet i samochód. Na chwilę obecną opiekunka z podopieczną jeżdżą taksówkami. Czas wolny uregulowany.

Od opiekunki oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego oraz prawa jazdy.

Premia wakacyjna

https://www.carework.pl/aktualnosci/kadry-i-place/nawet-150-euro-netto-za-prace-w-wakacje-sprawdz/


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 696 814 159 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6664.

Powrót do ofert pracy