Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Niederkassel
  • Kod pocztowy: 53859
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Kim się opiekujemy

W domku jednorodzinnym z ogródkiem mieszka starszy Pan (niedawno został wdowcem, przez lata opiekowaliśmy się jego żoną). Jest samodzielny ale ogólnie zmęczony. Wszystkie czynności wykonuje sam, mycie, ubieranie. Nie nosi pieluszek, w pełni kontroluje swoje potrzeby fizjologiczne. Potrzebuje wsparcia i wskazówek, które pomagają mu w codziennym funkcjonowaniu. Należy mu przypominać i dopilnować aby regularnie zażywał lekarstwa oraz zrobił sobie zastrzyk z insuliny. Jest bardzo sympatyczną i ciepłą osobą.

Do ulubionych zajęć podopiecznej należy słuchanie muzyki, śpiewanie, oglądanie telewizji i prowadzenie rozmów.

Warunki mieszkaniowe opiekunki oraz organizacja pracy na miejscu

Opiekunka/opiekun ma przygotowany pokój na poddaszu z dostępem do własnej łazienki i toalety. Jest dostęp do Internetu. Sklepy są w pobliżu. Jeżeli opiekunka ma prawo jazdy, może pojechać na zakupy samochodem. Czas wolny dobrze uregulowany. Aktualnie w domu są dwa pieski. Pupile seniora przebywają najczęściej w ogrodzie.

Opiekunka/opikun robi pranie, gotuje obiady, utrzymuje dom w czystości.

Służby medyczne – Pflegedienst przychodzi raz w tygodniu i przygotowuje lekarstwa.

Oczekiwania wobec opiekunki/opiekuna

Wymagamy dobrej znajomości języka niemieckiego, mile widziane prawo jazdy.

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 698 909 075 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5206.

Powrót do ofert pracy