Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: okolice Frankfurtu nad Odrą
  • Kod pocztowy: 15848
  • Długość zlecenia: 4 tygodnie
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: nie
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Podopieczna

Sprawujemy opiekę nad 86-letnią seniorką. Kilka lat temu starsza Pani przeszła udar, wystąpił lewostronny niedowład ciała. Nie potrafi poruszać się samodzielnie, większość czasu spędza siedząc na wózku inwalidzkim. Ma problemy z nadciśnieniem tętniczym, jest po operacji wszczepienia rozrusznika serca. Seniorka regularnie przyjmuje leki na epilepsję, aby zapobiegać atakom, które pojawiają się od czasu do czasu. Objawy występują rzadko, dodatkowo w domu podopiecznej jest zawsze pod ręką instrukcja postępowania w razie ataku epileptycznego. Opis poszczególnych działań, jakie należy podjąć dostępny również w języku polskim.

Opiekun wspiera seniorkę w wykonywaniu wszystkich codziennych czynności – higiena ciała, zmiana ubrania, korzystanie z toalety, poruszanie się. Osoba, która przejmie opiekę, zatroszczy się również o ład i porządek w domu.

Podopieczna mieszka w domku jednorodzinnym położonym z dala od zgiełku dużych miast. To mała wioska otoczona lasami i jeziorami.

Dla opiekuna/opiekunki przygotowano osobny pokój z dostępem do Internetu. Czas wolny gwarantowany. Na miejscu jest samochód do dyspozycji. Ułatwia on przede wszystkim organizację zakupów.

Podopieczna ma artystyczną duszę, jest bardzo wrażliwa na piękno natury, jest spokojną i serdeczną osobą. Lubi kontakt z ludźmi, często odwiedzają ją znajomi, przyjaciele, krewni. W jej domu nie znajdziemy telewizora, jest za to mała czytelnia, gdzie w ciszy i spokoju można oddać się pasjonującej lekturze. Po przerwie popołudniowej można wspólnie posłuchać muzyki, pograć razem na pianinie, pośpiewać lub poświęcić się innym kreatywnym zajęciom np. malowaniu.

Seniorka nie stosuje żadnej specjalnej diety, preferuje jednak kuchnię wegetariańską. Spożywa małe, lekkie posiłki ze świeżych produktów. Jeśli przygotujemy danie mięsne, też zje ze smakiem.

Wymagania

Oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego oraz czynnego prawa jazdy. Mile widziana osoba o podobnych zainteresowaniach, która ceni bliski kontakt z naturą.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 018 151 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 3641.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork