Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Gronau-Epe
  • Kod pocztowy: 48599
  • Długość zlecenia: 3 tygodnie
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Nad kim sprawujemy opiekę?

Naszą podopieczną jest kobieta, która choruje na demencję (dezorientacja, problemy z pamięcią – ograniczenie pamięci krótkotrwałej, zaburzenia koncentracji).  Pani nie kontroluje swoich potrzeb fizjologicznych. Ma problemy z nietrzymaniem moczu – nosi pieluchomajtki. Jest mocno osłabiona i nie potrafi samodzielnie wstać, położyć się do łóżka i poruszać się po mieszkaniu. Trzeba ją transferować – podnosić, podtrzymywać i asekurować, żeby nie upadła. Waży około 85kg i ma 160 cm wzrostu. U starszej Pani codziennie rano pojawia się personel Caritas, który pomaga jej zadbać o codzienną higienę ciała. Opiekun/ka pomaga seniorce podczas kąpieli, ubierania, rozbierania, wstawania, siadania, korzystania z toalety. W łazience są zamontowane uchwyty i poręcze poprawiające bezpieczeństwo, w toalecie jest nakładka podwyższająca sedes. Noce są z reguły spokojne.

Podopieczna nie stosuje żadnej specjalnej diety. Ma problemy z nadwagą. Ze względu na problemy z protezą zębową, ma trudności z przeżuwaniem. Dań mięsnych często nie jest w stanie prawidłowo rozdrobnić zębami. Najlepiej sprawdzają się w tym przypadku posiłki i produkty, których struktura nie wymaga dokładnego przeżuwania.

Starsza pani nie ma problemów ze wzrokiem i komunikacją. Ma lekki niedosłuch – trzeba zwracać się do niej głośno i wyraźnie. Jest sympatyczną i raczej spokojną osobą.

Warunki mieszkaniowe oraz organizacja pracy na zleceniu

Opiekun/ka mieszka wraz z podopieczną  w jej domu jednorodzinnym z małym ogródkiem kwiatowym i trawnikiem. Do swojej dyspozycji ma umeblowany pokój z dostępem do Internetu. Jest osobna łazienka i toaleta. Na miejscu jest również rower, z którego można korzystać. Sklepy są w pobliżu. Na zakupy można pójść pieszo lub pojechać na rowerze. Większe sprawunki może również zorganizować rodzina w weekendy. Codzienna 2-godzinna przerwa popołudniowa oraz dodatkowy dłuższy czas wolny 1 raz w tygodniu 8h (najczęściej sobota lub niedziela).

W domu podopiecznej nie wolno palić papierosów.

Wymagania wobec kandydatów

Od opiekuna oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece nad osobami z demencją. Mile widziana silna, energiczna osobą, która sprosta zadaniom związanym z transferem i zmotywuje seniorkę do większej aktywności.

Wyjedź na 3-tygodniowe zastępstwo.

W CareWork lato pełne premii! Nawet 150 EURO NETTO ekstra za pracę w wakacje.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 602 706 521 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5486.

Powrót do ofert pracy