Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1300 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Uelzen
  • Kod pocztowy: 29525
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Nasza podopieczna ma 91 lat i choruje na ogólne osłabienie wieku starczego, demencję i osteoporozę. Ma problemy z poruszaniem się. Jej chód jest chwiejny i niepewny. Wymaga pomocy podczas porannej i wieczornej toalety, gdy bierze prysznic lub kąpiel i się przebiera. Opiekun asekuruje seniorkę przy siadaniu i wstawaniu. Starsza pani ma jednak siły, by podnieść się samodzielnie. W domu znajdują się niezbędne sprzęty, które znacznie ułatwiają pracę – jest łóżko rehabilitacyjne, chodzik, krzesełko toaletowe, nakładka na toaletę oraz uchwyty zamontowane w łazience. Podopieczna samodzielnie korzysta z toalety. Profilaktycznie nosi pieluszkomajtki lub wkładki higieniczne. Należy kontrolować ilość płynów przyjmowaną przez seniorkę, a przygotowane posiłki pokroić na mniejsze kawałki, aby mogła je samodzielnie zjeść.

Starsza pani mieszka w domku jednorodzinnym. Dla opiekuna przygotowano osobny, umeblowany pokój z dostępem do Internetu (przewodowy). Są również tanie połączenia na numery stacjonarne do Polski. Łazienka i toaleta jest do wspólnego użytku. Czas wolny jest dobrze uregulowany. Jest przerwa popołudniowa i dłuższy czas na wypoczynek. Szczegóły najlepiej omówić na miejscu z rodziną.

Seniorka posiada pieska rasy Foxterrier. Ze względu na małego pupila trzeba zawsze pamiętać o zamykaniu drzwi mieszkania. Piesek ma łagodne usposobienie. Opiekun/ka powinna być osobą, która lubi zwierzęta.

Od opiekuna oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece nad osobami starszymi i niesamodzielnymi. Mile widziane zdolności kulinarne.

200 EURO netto – zgarnij wielkanocną premię!

200 EURO netto – zgarnij wielkanocną premię!


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 018 151 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 2489.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork