Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1250 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Lollscheid Rheinland Pfalz
  • Kod pocztowy: 56357
  • Długość zlecenia: 12 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Nasza podopieczna

W zeszłym roku przeszła wylew. Przebywała w szpitalu oraz odbyła rehabilitację. Jednak po powrocie do domu okazało się, że sama nie podoła już wszyskim obowiązkom domowym.

Choruje na cukrzycę, sama sobie mierzy poziom cukru i podaje zastrzyki. Należy ją jednak przypilnować. Przy porannej i wieczornej toalecie oraz ubieraniu się, potrzebuje pomocy.

Nie ma transferu (dźwigania) , podopieczna ma niewielkie problemy z poruszaniem się, cierpi na artrozę i ma problemy z kolanami. Przy siadaniu i wstawaniu wystarczy podać jej rękę. Korzysta z toalety a pieluszki nosi profilaktycznie, czasami zdarzy jej się nie trzymanie moczu. Noce są spokojne.

Posiłki powinny być przygotowane z myślą o chorej na cukrzycę. Ma niewielkie problemy z pamięcią, dobrze widzi i słyszy. Mówi dialektem. To bardzo miła i spokojna osoba. Lubi grać w gry planszowe, robić na drutach i oglądać telewizję.

Syn mieszka w tym samym domu ale nie wtrąca się do pracy opiekunki.

Warunki bytowe opiekunki

Opiekunka ma do swojej dyspozycji pokój oraz łazienkę i toaletę. Jest dostęp do bezprzewodowego Internetu. Czas wolny codziennie  od 13.00 do 15.00 oraz w każdy wtorek i sobotę po 4 godziny. Syn podopiecznej daje opiekunce pieniądze na bilet autobusowy aby mogła sobie pojechać do miasta. Papierosy można palić na zewnątrz domu.

Wymagania

Od opiekunki wymagamy dobrej znajomości języka niemieckiego. Mile widziana wesoła, pogodna i rozmowna opiekunka.

Zostań na zleceniu 3 miesiące a otrzymasz premię wakacyjną 150 EUR – szczegóły na naszej stronie

https://www.carework.pl/aktualnosci/kadry-i-place/nawet-150-euro-netto-premii-za-wakacje/

 

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 602 706 521 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5783.

Powrót do ofert pracy